Skocz do zawartości

Animacja 3D: Rejs


Lubasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaprezentować wam moją amatorską animację wykonaną w 3Ds Max. Aktualnie uczę się w technikum informatycznym i Maxem zajmuję się hobbystycznie jednak chciałbym pójść dalej w tym kierunku, więc liczę na wasze uwagi i wskazówki które pomogą mi w dalszej pracy z tym oprogramowanie. Zapraszam do oglądania i pozdrawiam, link poniżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Łeeee kawał dobrej roboty! Myślę, że rzeczy, które mógłbym kytykować to sam jesteś świadomy. Kwestia doświadczenia. Ale wygląda bardzo spoko. Bardzo mi się podoba, że wprowadzasz elementy zaskoczenia... ciagle gdzies nowa postać i wogóle. Fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, że ukończyłeś projekt. To, co teraz proponuję, to dopieścić go animacyjnie i wizualnie. Poprawić materiały, modele, tekstury, kamerę, nadać postaciom ekspresję paszczy no i zanimować te postacie porządnie, bo póki co każdej można przykleić na plecach karteczkę "Jestem królewna z drewna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za komentarze, postacie ruszają się bardzo sucho to prawda, ale i tak jestem z tego zadowolony co udało mi się zrobić, bo szczerze powiedziawszy pierwszy raz bawiłem się z animacją żywych organizmów i nie była to dla mnie łatwa rzecz. Projektu raczej nie zamierzam kontynuować ponieważ jest strasznie dużo rzeczy które potrzebują poprawki i wiele rzeczy musiałbym robić od nowa, więc na razie wole poćwiczyć na zwykłych pojedynczych modelach, a może później coś ambitniejszego wykombinuję.

 

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności