Jump to content

Animacja 3D: Rejs


Lubasz
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym zaprezentować wam moją amatorską animację wykonaną w 3Ds Max. Aktualnie uczę się w technikum informatycznym i Maxem zajmuję się hobbystycznie jednak chciałbym pójść dalej w tym kierunku, więc liczę na wasze uwagi i wskazówki które pomogą mi w dalszej pracy z tym oprogramowanie. Zapraszam do oglądania i pozdrawiam, link poniżej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Łeeee kawał dobrej roboty! Myślę, że rzeczy, które mógłbym kytykować to sam jesteś świadomy. Kwestia doświadczenia. Ale wygląda bardzo spoko. Bardzo mi się podoba, że wprowadzasz elementy zaskoczenia... ciagle gdzies nowa postać i wogóle. Fajnie to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję, że ukończyłeś projekt. To, co teraz proponuję, to dopieścić go animacyjnie i wizualnie. Poprawić materiały, modele, tekstury, kamerę, nadać postaciom ekspresję paszczy no i zanimować te postacie porządnie, bo póki co każdej można przykleić na plecach karteczkę "Jestem królewna z drewna".

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za komentarze, postacie ruszają się bardzo sucho to prawda, ale i tak jestem z tego zadowolony co udało mi się zrobić, bo szczerze powiedziawszy pierwszy raz bawiłem się z animacją żywych organizmów i nie była to dla mnie łatwa rzecz. Projektu raczej nie zamierzam kontynuować ponieważ jest strasznie dużo rzeczy które potrzebują poprawki i wiele rzeczy musiałbym robić od nowa, więc na razie wole poćwiczyć na zwykłych pojedynczych modelach, a może później coś ambitniejszego wykombinuję.

 

Dzięki i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy