Skocz do zawartości

Jak rozdzielić obiekt


Roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem pierwszy raz na tym forum może to banalne pytanie , ale dopiero się ucze co i jak mam problem .

Postać z gry kiedy ja zaznaczę jest jednym obiektem , a kiedy nakładam teksturę na tylny płaszcz nakłada się inna .

Teraz pytanie jak oddzielić ten obiekt który jest zamazany

 

1397154704-U1021502.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witamy na forum ale szkoda zenie piszesz w jakim sofcie pracujesz to ułatwi wszystkim życie i na pewno dostaniesz konkretną odpowiedź ;)

jeśli to np: max to w editabled poly masz opcje detach która właśnie służy do oddzielania ;)

Dwa dobrze jak byś poprosił aby któryś z moderatorów przeniósł twój wątek do działu modelowanie tam będziesz miał większa ilość osób zaglądających na dodatek pracujących na rożnych softach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum ale szkoda zenie piszesz w jakim sofcie pracujesz to ułatwi wszystkim życie i na pewno dostaniesz konkretną odpowiedź ;)

jeśli to np: max to w editabled poly masz opcje detach która właśnie służy do oddzielania ;)

Dwa dobrze jak byś poprosił aby któryś z moderatorów przeniósł twój wątek do działu modelowanie tam będziesz miał większa ilość osób zaglądających na dodatek pracujących na rożnych softach :)

 

Dziękuję za miłe słowa powitania :D

ok już sobie to obczaiłem a pracuje na 3ds max z roku 2007 .

A co do kwestii detach czy mógł byś mi wyjaśnić znaczenia dwóch opcji które można tam wybrać chodzi mi o

 

Detach to Element

Detach As clone

 

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności