Skocz do zawartości

blueprints


Sok

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś ciekawe źródła blueprintów?

 

Jeśli chodzi o meble to wujek Google nie jest wybitnie pomocny (albo ja nie umiem z nim współpracować:P). Może sami producenci udostępniają takie plany? A jeśli tego nie robią to rozumiem, że w przypadku potrzeby zastosowania konkretnych mebli, zostaje nam modelowanie ze zdjęć?

 

Podejmuję temat bo chciałem znaleźć jakąś ciekawą sofę w ramach ćwiczenia modelowania a tu ogólno-googlowa lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Blesik - modele modelami ale wiadomo że nie ma modelu każdego mebla- to jeden. Dwa- tak jak pisałem, chcę sobie poćwiczyć modelowanie więc zassanie gotowych modeli nie do końca mnie satysfakcjonuje. No i fakt - ze zdjęć można uzyskać dużo aczkolwiek dokładniejsze referencje zawsze są mile widziane :P

 

Ajgor - wiem, znalazłem tą stronę z tym że "niewiele" to mało powiedziane o ilości blueprintów mebli jakie znajdują się na tej stronie:P

 

Adder - no właśnie, czy "bardzo często"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajgor - wiem, znalazłem tą stronę z tym że "niewiele" to mało powiedziane o ilości blueprintów mebli jakie znajdują się na tej stronie:P

 

Większość tutoriali na temat modelowania mebli, jakie widziałem (właściwie wszystkie) były robione ze zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności