Skocz do zawartości

Max2014 Wrappers.dll error crashuje maxa


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj odinstalowalem vray 3.0 i od tego czasu non stop crashuje mi max. Wyskakuje mi error podczas startu

 

'autodesk.max.wrappers.dll encountered an error while loading'

 

Sciagnalem najnowsza akutualizacje i nowe sterowniki do grafy i nie pomoglo. Chcialem zrobic cos w stylu 'repair', ale po odpaleniu instalki maxa nie wyskakuje mi taka opcja, tylko instalacja.

 

Max2014 i win7

Edytowane przez Juzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Ta widzialem. Facet tutaj wylacza zdaje sie grafe w lapku zeby jechac na zintegrowanej.

 

W kazdym razie nie wiem co bylo problemem (tzn wiem, wrappers.dll), przeinstalowalem maxa calego i narazie spokoj, cicho licze ze bedzie dzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, tak jak ty zrezygnowany postanowiłem przeinstalować Maxa i problem zniknął, na jakiś tydzień :-/

 

Jeśli ktoś znajdzie, inne działające rozwiązanie, to będę bardzo wdzięczny za podzielenie się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i problem zniknął, na jakiś tydzień :-/

 

zniknal na jakis tydzien i wrocil? U mnie po reinstalce dziala narazie okej. Ale jak naczytalems ie w necie to ma to ogolnie jakis bezposredni zwiazek z grafą.

 

A ze mam pecha do kart graficznych to siedze i czekam az mi padnie, a w skarpecie schowalem zapas na nowa grafę :P I tak juz podejrzewalem od jakiegos czasu ze siada, mimo ze ma dopiero jakies 14mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności