Skocz do zawartości

Obiekt 3d: miecz Blood reaver


<<Guyver>>

Rekomendowane odpowiedzi

Wymodelowałem miecz z gry Legacy of kain, jestem początkują wiec prosze być wyrozumialym, miecz wymodelowany, ale co z tego jełśi brak pomysłow na tlo, ale bede pracował dalej nad projektem wiec moze za niedługo ukaze sie całośc:). fotka pierwsza to foto z którego robilem miecz a fota 2 to mój wymodelowany miecz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nazwa watku do poprawy, a miecz hmmmm raczej ciezko cos tym by wywalczyc bylo chyba ?? takie ksztalty to raczej sztylety przybieraja, a nie miecze, ale skoro to wymysl tworcow gry to sie nie wtracam.

 

Ciezko ocenic modeling bo raczej tego nie widac, moze daj tlo innego koloru, to chociaz krawedzie bedzie widac i widok z jakiejs perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanki, jak dla Wampira, to taki kształt miecza jest wogóle nieprzeszkadzający :D. Grając w Defiance można sie łatwo przekonać, a niepowiem gra wymiata.

 

Zastanawiam sie tylko czemu Guyver nazwałeś go Blood Reaver, skoro wygląda jak Materialny Soul Reaver? Hmm?? Tak wogóle sobie nie przypominam, żeby w grze był Blood Reaver, no ale gry jeszcze nie przeszedłem, więc mogę się mylić.

 

Teksturka bardzo ładna, choć mało widać, daj zbliżenie albo większy render. Malowałeś sam, czy wziąłeś prosto z gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soul Reaver to jest miecz Raziela (w wersji spektralnej), jest w stanie pochłaniać dusze wrogów. Natomiast przed przemianą miecz ten był znany z tego że potrafił pić krew przeciwników. Wówczas nazywał się Blood Reaver i władał nim Kain, nie Raziel. (Świetna seria BTW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go znałem pod nazwą Soul Reaver poprostu a w Legacy of Kain się trochę nagrałem (chodzi mi o pierwszą część serii a nie jakieś tam "Soul Reavery" :P

 

Co do modelu to nic nie widać bo ujęcie na to nie pozwala ale wygląda na bardzo prosty i pozbawiony detali, zaprezentuj go jakoś inaczej i daj zbliżenie na "czaszkę" :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą nie grałem :) Ale mam ją i czeka na wolne chwile. A co do Soul Reaverów :) - to też fajne są (zwłaszcza pierwszy SR i Defiance, właśnie w Defiance dużo się dzieje w kwestii fabuły i historii Nosgoth).

 

Sorry za OT. Też poproszę siatkę i jakiś inny render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie sie tak obija "blood reaver" ale to chyba była nazwa robocza, bo on był i zawsze bedzie Soul Reaverem:P. Ja mam wszystkie części (BO 1, BO 2, SR, SR 2, Defiance), grałem we wszystkie dość niedawno oprócz SR1 (bo mi pod 2000 nie chodzi:/), a Defianca ostatnio tłuke (ach najlepszy jest Kain i jego telekineza:] ), więc troche kojarze :]. No ale koniec Offtopa, dawaj siatke, zbliżenie i wogóle, bo jestem ciekaw :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności