Skocz do zawartości

teczka Bielawskiej.


jeryho

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwisko to nazwisko, nick można znaleźć w CombatArms- czasami grywam. Więc o czym...o teczce- do tej pory bagatelizowałam wagę dokumentacji własnego progresu, skutek jest taki, że nie mogę przypomnieć sobie jak wyglądała moja kreska 5 lat temu i porównać jej do tego, co jest teraz. No może kilka, z 2007/8, kiedy w gimnazjum rysowało się dziwactwa zamiast pilnie uczyć się matematyki...

 

29o4mli.jpg

kccveu.jpg

281wqp1.jpg

 

...po gimnazjum trafiłam do liceum plastycznego i 4 lata z rokiem dyplomowym włącznie przefurtaczyłam na jakieś totalne bzdety. Teraz po zimowej sesji na architekturze wnętrz stwierdzam, że to nie jest coś, co zrywa mnie na nogi z łóżka każdego dnia i wynoszę się na grafikę. Ot, tyle na wstępie, bo życiorys mam taki sam jak każdy inny. Fakt, że pilnowano dokumentacji w liceum pozwolił mi teraz na ocenę własnego skoku w dziedzinie rysunku...

 

14e58oo.jpg

2h6vr40.jpg

orhxsz.jpg

...pół roku temu dostałam olśnienia, że jednak warto by było coś ze swoim "talentem" zrobić i dorzucić do niego w końcu jakąkolwiek pracę...

 

 

Fajnie jest czasami wrócić do rysunków sprzed lat, żeby na własne oczy przekonać się jak lata i praca wpływają na nasz własny rozwój.

Więcej niebawem!

 

Pozdrawiam i czekam na krytykę i komentarze! :-)

 

(Pierwsza moja "poważniejsza" praca z tabletem i PS, sprzed miesiąca; załącznik jest z wczoraj :))

1507368_244639172406780_1391054687902100559_o.jpg

Edytowane przez jeryho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciągle się uczę, każdego dnia staram się coś zmajstrować, różnie mi to idzie ale nie ma co się poddawać :)

tutaj ref-nie zmieniany, bo mam za mało jeszcze "skilla", żeby tworzyć coś własnego, co będzie jednocześnie walorowo/kolorystycznie i technicznie poprawne....but soon!

 

150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że nie pojechałaś bezpośrednio po focie :)

ale kolory próbkowałaś ze zdjęcia prawda?

powiem Ci, że jak będziesz dobierać kolory sama, szukać ich porównując z tymi ze zdjęcia to nauczysz się niesamowicie dużo już przy pierwszym takim studium, tylko odradzałbym tak mocno obrobione zdjęcia jak to. Na facebooku jest fajna grupa "Virtual plein air" założenie jest takie żeby malować pejzaże z google street view i jeśli lubisz rdzawe kolory i brzydką pogodę to poszukaj czegoś na rosyjskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nigdy nie przepadałam za ładnymi rzeczami- sprawdzę te rosyjskie drogi; w grupie jestem ale jeszcze nigdy się nie odważyłam wymalować czegoś z g-street view. ale pierwszy raz musi być :-)

z kolorami w zasadzie było różnie, bazę próbkowałam, a cała reszta szła już z palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam trochę prac Pana Jones'a i transmisję z nim na Level Up, ale malując to nie myślałam o tym. Gdzieś tam siedziało to w podświadomości i w tej pracy dało swój wyraz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności