Skocz do zawartości

Pojazd 3d: MAZDA MX 5 "miata" HARDTOP


RuMuN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki :) jeszcze do tego mi przedtem wcielo plika :/ ten dysk musze w koncu zrobic :D bo bolec mi sie ulamal od zasilania i na krotko jest podlaczony :) i troche sie zwiesil komp :/

ale jusz jest ok zapalilem fajka uspokoilem sie i od nowa zrobilem :)

 

aha co moge jeszcze tam zrobic oprocz szyby oraz lamp i wnetrza za qtre nie mam pojecia jak sie wziasc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO jak na 1 raz do zajebiscie ci sie udało tel lakier jest wrecz cudowny tylko swiatlo musisz troche zmienicale wygląda SUPER wygląda jak żywy no az brak mi slów autko naprawde jest zrobione idealnie jestem pelen zachwytu dala ciebie RUMUN?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede not user friendly i napisze prawde

 

ZOSTAW TO

 

nic już z tego samochodu niezrobisz ja na twoim miejscu poczytałbym tutki pooglądał siatki dobrych modeli i zabrał sie wtedy za coś tak to sie tylko bedziesz męczył i nic niezrobisz

 

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham ma 200% racji zostaw TO

poczytaj troche tutkow .....i co bardzo wazne nie spiesz sie. (bo widac ze bardzo chciales ten model skonczyc jak najszybciej) jak bedziesz robil wolno bardzo wolno to zobaczysz ze to bedzie mialo rece i nogi

uwiez tez tak mam i chyba kazdy tak ma!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhe dzieki widac ze cos sie nauczylem :D Dzieki ze mnie zjechaliscie bo sie zmobilizowalem i chcialem wam pokazac ze uda mi sie zrobic lepszy model ;) hehe poprawie wszystko dziasiaj bo nie mialem zbytnio czasu poprawic wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności