Skocz do zawartości

Sceny 3D: Geometry fun! Corona testing!


Azbesty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

godzina na każde. na i5 2 rdzeniowy laptop za 2000tyś zł.

64 bouncy więc spokojnie mógłbym zejść do 20 minut jakbym zoptymalizował. albo i nawet mniej.

 

Faktyznie ten napis na aparaciku się coś sknocił może smooth groupy.. że tego nie zawuarzyłem tak to jest jak się renderuje po nocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina tych dziwnych ścianek na napisach leży najprawdopodobniej po stronie ngon'ów. Pewnie eksporter Corony jakoś je sobie sam przerobił na trójkąty i proszę.

 

pewno tak ale raczej mi to wygląda na rozwalona smooth groupe bo zobacz jak po trójkącie jest reflect...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł fajny ale te kolory :/ Znaczy kolorystyka mi odpowiada tylko jakoś tak zabardzo się zlewa, wypadałoby się pobawić trochę lekko postpro, wyrównać to i owo, krzywe itd.

 

 

mógłbyś zrobić jakiś przykład? bo wydaje mi się że te kolory się raczej nie zlewają. a post pro było dużo zeby kolory były bardzo wyraziste poza 2 pracami (aparat i but)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, prace mega spoko kolorystyka jak najbardziej na tak, aż się prosi robić typografię z takimi ustawieniami i takim renderem, idealnie na plakaty

pozdro

 

dzięki wielkie :) teraz robię nową serię już tak totalnie z okiem właśnie na banery na piance. 2 metrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności