Skocz do zawartości

Obiekt 3d: topor


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie bylo ale w koncu znalazlem trzszke czsu (pomiedzy klejeniem regipsow a ukladaniem plytek w moim domu )

Wiec ogladajac forum zobaczylem kilka fajnych 2d toporkow (szkice ) i postanowilem zrobic jeden na probe w 3d

Oto wymodelowana czesc metalowa i poczatek poczatku modelowania tronka(heh nie wiem czy tak sie w toporach drewniany uchwyt nazy

1 rzut z frontu

2 persp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no na broniach bialych to ja sie troche znam wiec...

1. wywal ten zloty kolorek, bo kiczowato wyglada

2. nie wiem czy tak jest specjalnie, ale trzonek ci sie z gora nie styka

3. Jak trzonek jest zamocowany w metalu (kurka, nazwa mi jakos umknela...), zrob jakies nity albo cos zeby pokazac ze trzonek sie trzyma reszty

 

A pozatym to fajny toporek, to jest jakis maly czy taki wielgachny?

Powodzenia

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie stylisko topora powinno byc zamocowane na klin, tzn powinno przechodzic przez cala dlugosc mocowania ostrza (to takie z dziorą na wylot w ostrzu) i po drugiej stronie byc rozsadzone klinem. radze wziac mlotek i go zbadac i zrobic tak samo tyle ze z klinem :). no oczywiscie jesli ma to byc realistyczny topor...

no i ostrze wyglada bardziej jakby z jakiegos piszczela czy miednicy bylo wyciete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina plastikową zabawkę. Nałóż jakieś porządne tekstury, sugerujące choćby minimalne jego zużycie. Ponadto jakiś chiński koncept znalazłeś, wydaje mi się, że łatwo byłoby go z rąk wytrącić jakimś mieczem... Ale to już czepianie się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.faktycnie brakuje miejsaca mna klin .hm jak to bytwa 3d ,ze najbardziej oczywiste kwestie uciekaja

2.bardzo mi zalezalo na to by wyglasdal na obly ze wzgledu na wieksza trudnos w modelowaniu( toporek traktuje jako przypominienie warsztratu po prawie 4 miechah bez maxa)

3.co do textur to ten zlotymialem pod reka i na ozdobny topor wydawal sie ok

chociaz w innych rzeczachj za goldem nie przepadam

4. "raczka" to tylko przymiarka do wymodelowania (nie jest nawet ns styk do reszty)

5.i jak na minie po 3 godzinach pracy (czytaj zabawy) lac znie z teksturowaniem to spodziewalem sie wiekszego obrywu.:))z waszej strony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności