Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Focus


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

orazu moowie ze przednie nadkole dokoncze kiedy wytne rowek na drzwi, potem dojdzie linia boczna (zobaczycie o co chodzi patrzac na jakies zdjecia focusa). widze pare bugow, ale sam nie potrafie ich naprawic, jezeli zobaczycie cos i bedziecie wiedzieli jak mozna to wyleczyc, to prosze o pomoc :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto render + koła :D

 

qrcze nie wiem dlaczego kiedy daje Merge file felgi do samochodu, to render obszaroow gdzie widoczne sa felgi trwa dloogo i nie dodaje na felgi materialoow tak jak chce (sami widzicie ze jakios dziwnie nalozyl material i to i tak nie taki jaki ustawilem)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jest fajnie:) a drzwi sa oddzielnym elementem czy polaczone z reszta? radze juz na elementy rodzielac ten model bo jak przyjdzie czas na szczegoly i wnetrze to zaczna sie schody:/ a ten lakier jest tylko tymczasowy? bo jesli nie to jest do wymiany. pozdro zycze milej pracy

 

PS: w czym zgrywales? brazil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dzrzwi, sa polaczone z reszta. wnetrza nie bede robil, nie chce sie w to bawic przy pierwszym modelu. lakier... hmm mi sie podoba i mysle ze taki zostanie, zobaczymy co zadecyduje wiekszosc, to moze zmienie :)

render w riobrazilu.

 

WSZYSKICH BEDACYCH TU PROSZE O OPINIE NA TEMAT LAKIERU :)

 

pozdrawiam i milej niedzieli zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na samochodach to ja sie nie znam :P ale rzeczywiscie z profilu to bardziej alfa...co do lakieru to mialem powiedziec ze ok...ale jak sam napisales uzywasz riobrazila...czyli mozna jeszcze duuzo wycisnac z lakieru - do poprawy...ogolem dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z lakierem to w sumie macie racje, nie przykladalem sie do tego bo brazilijczykiem jestem od niedawna i tyle tam wszystkiego ze az glowa boli ;)

 

co do samego modelu i jego podobienstwa do alfy, skargi prosze skladac w Ford Motors Company, bo korzystam z oryginalnych blueprintow :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update, duzo poprawek:

 

-poprawiona linia boczna

-poprawiona geometria maski i dachu

-wyleczenie bugow z przodu

 

ponizej beda rendery z nowym materialem, lepszego narazie zrobic nie umiem wiec albo podajcie linki do stron z carpaint do brazila bo na forum nic co by mi odpowiadalo nie znalazlem, albo zaakceptujcie to co jest ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności