Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Samochod na radio


gumis_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

muszę przyznać, że zaczynam rozumieć te krzyki na początkujących. Złe światło, zły model i textury (jakie textury). Praca, praca i jeszcze raz praca. długa droga przed tobą, ale nie lękaj się na tej stronie znajdziesz światełko zrozumienia. Ale ja bzdury wypisuję. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos - lol, bluźnisz :P

powiem niewiele, bo znowu będzie że mam kompleksy...

.. powiem tyle, dobrze że pokazałeś, że istniejesz, a teraz spróbuj pokazać że coś umiesz. To naprawdę nieskomplikowane znaleźć jeden z miliona tutoriali latających wszędzie po necie. Zrób od początku do końca kilka z nich(ale takich porządnych, a nie wytłaczanie banana). I zabierz się za coś ponownie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kiedyś też zaczynałem i wiem jak to boli gdy krzyczą, że źle. Salvator tych kompleksów to może nie bierz tak dosłownie. A tak przy okazji ja w życiu nie zrobiłem choćby jednego tutoriala. Pozdro. Co złego to nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak komunikatywne wyrazenie swoich dostrzezen w pracy , nie KoMic ?

 

widzisz to polega na tym ... (od jakiegos czasu da sie to zauwazyc zwlaszcza ze jestes juz tu dluzej)

 

co widzi ttaki nowy user ? wchodzi sie o cos zapytac ... a przy okazji oglada pracki .. az w koncu cos zrobi i zechce sie tym podzielic ... nie jest zabronione pokazywanie takich prac .... ale sam wiesz ze pozory stwarza czlowiek a reszta potencjalu sie okaze po jakims czasie ;) (dobrym przykladem jest nasz Piotrek D. .. kiedys marnie mu wychodzilo ... teraz jego praca mi sie podoba ;)

 

wiec wyluzuj Zwieracze i daj loooz ;)

 

co do samochodu sie nie wypowiem bo nie ma co .... ;) jedynie praktyka wskazana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pewnego jegomościa co mu posty dwa wlasnie wyparowały: kazał Ci ktos pisać w tym wątku? jak nie masz o czym pisac to nie pisz. bluzgac kazdy potrafi.

 

gumis_pl, mash prawo zamieszczać co chcesz, choćby to była sphere z boxem. (o ile jest zgodna z regulaminem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian: Powiedziałeś ! Trzymam cię za słowo! Odtąd możecie się spodziewać setek torus'ów, sfer, sześcianów i innych prymitywnych figur W MOIM WYDANIU. Ahahahahahahaa

 

Sama praca wyglada na ekstremalnie niedokonczona. Jakby ktos skonczyl modelowanie na pierwszym etapie, walnal swiatlo i inne duperele i sru. Na max3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robczan wyrazil swoja opinie na temat tych swietnych amortyzatorow, co w tym zlego? autobus tez przebija wszystko, bo musze przyznac, ze gorszej pracy nie widzialem, wiec o co tobie mCh chodzi? jesli zas mowa o nastepnych projektach to tez jestem ciekaw... dawno sie tak nie usmialem... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma go głęboko w [---] . Na prawdę robczan powinien dla potomności zostać skazany na dożywotni ban - bo po pierwsze - nie przeprosił za wioskę którą popełnił , a po drugie - nie widać poprawy w jedgo kolejnych postach.

mCh - nie róbmy wiochy, bo wtedy mijałoby się to z celem - po prostu ignorować debila i usuwać jego posty, a jak to nie pomoże to wjazd na chatę i te sprawy... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności