Skocz do zawartości

Scena 3D: House entrance


Adamos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napewno to widziałeś jeśli jesteś stałym bywalcem tego forum. Kiedyś walnełem tutaj swoje prace wszystkie jakie miałem, zosatałem zrypany i musiałem okroić sojego posta. A teraz podsyłam po jednej pracy niech się ludzie wypowiedzą. Zawsze warto usłyszeć fachową opinię, a takich tu nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie podoba to swiatlo i materialy, gorzej z modelingiem. Te plytki wygladaja jak jakies placki - sa strasznie nieregularne kazdy inny, za duze miedzy nimi przerwy a material nie sygnalizuje jakis defektow ani znakow czasu (chyba tylko tutaj). Schody strasznie pokrzywione, czyzby az tylu ludzi wchodzilo po nich by popatrzec na sciane? Reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesiu drogi czytaj posta do końca tam pod obrazkiem jest coś dopisane. Oglądać obrazki i nie czytać komentarzu autora to dopiero jest bez sensu. Stupido.

ooooo rzeczywiscie KOLESIU jest napisane pod obrazkiem, nie zmienia to jednak faktu ze drzwi nie ma i jest bezsenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno to znaczy rok temu. A co do ślepych drzwi nie wiem czy można to powiedzieć prościej niż już to zrobiłem. Scena przedstawia budynek w realu. na skutek zmian wewnątrz budynku wejście zostało przeniesione na tył budynku. To tyle. Dziwnie to wygląda ale tak jest w rzeczywistości. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności