Skocz do zawartości

Postać 3D: Droid (Battle Damaged)


5lim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie jest to fajny początek najmilszej części pracy przy tego typu projektach, czyli dodawanie życia, wszelkiego rodzaju mikro detaliki, skracze, obrandowanie modułów (jakiś tam), itd. itp. etc. Na razie to wygląda po prostu jak suchy render. Jest mdło i jednolicie, nie ma na czym oka zawiesić. Monotonia.

Bryła bardzo fajna, szkoda żeby się zmarnowała.

 

Przyczaj dla przykładu to -> http://www.pinterest.com/pin/571112796469732176/

 

Wystarczy dodać jakieś diody /światełka i zacienione obszary do razu przypunktują fajnego życia. Hełm/maska aż się prosi o jakieś wyświetlane info. Jakby mu ciekło z "pyska" też by było ciekawie (coś jak u Aliena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurde, no mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale to było silniejsze ode mnie ;)

Tak dla zwizualizowania o co mi chodzi podwędziłem Twój obrazek i nałożyłem zaczyn zmian, o których pisałem.

W skrócie - podkręciłem kontrast, kolory przekierowałem bardziej pod czerń i biel, lekki diffusion, dołożyłem światełka no i oczywiście nałożyłem matkę wszystkich efektów czyli ukochane Lens Correction :D Na wszytko lekki noise.

 

check it -> http://imagizer.imageshack.us/a/img537/796/dmIGvx.jpg

 

Ta bryła ma mega potencjał. Poświęć jeszcze trochę czasu i dziabnij z tego należyty kosmos :)

(myślałem, że posty się połączą, a tu taki zonk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się nie obrażę, jestem głodny konstruktywnej krytyki :)

Muszę się przyznać, że to mój pierwszy "hard surface modelling" który wykonałem w programie ZBrush i ogólnie drugi model jaki kiedykolwiek wykonałem w tym programie. Trochę się pospieszyłem z publikacją, bo się ucieszyłem, że w ogóle mi coś wyszło ;)

Myślę, że z czasem będzie lepiej. Faktycznie odrobinę światła dodało mu życia.

 

Dzięki, że zauważyłeś potencjał w jego "kształtach". Prawdopodobnie mam do tego wyczucie, wyniesione z rysunku który praktykowałem zanim poznałem potęgę programów 3D. ;)

 

Jeszcze raz dzięki za komentarz. Nie wiem czy będę jeszcze coś robił z tym modelem, czy wezmę się za następny, ale na pewno postaram się wrzucać coraz lepsze rzeczy tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności