Skocz do zawartości

Praca zdalna a zabezpiczenie praw


Mirrage

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zlecenie wykonania wizualizacji stoiska targowego dla pewnej firmy i mam pytanie odnośnie "własnego zabezpieczenia".

Jak proponujecie wysłać wizkę mając jakieś zabezpieczenie ? Mam wysłać im wizkę, która idzie wtedy do wyceny i dopiero wtedy ja otrzymuję inf. ile % z tego zysku idzie dla mnie i zastanawiam się co zrobić by nie zostać wysłanym w kosmos, że wyślę im wizkę i kontakt nagle się urwie. Pracował ktoś w taki sposób może i może udzielić mi jakiś rad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pewną formą zabezpieczenia może być przesłanie jej jako PDF z zablokowaną hasłem możliwością wydrukowania i skopiowania zawartości i ew. nałożonym "znakiem wodnym". Po sfinalizowaniu transakcji przesyłasz hasło albo plik w formacie do druku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jedyna rada to nie pracować w ten sposób.

Jeżeli masz portfolio jako dowód, ze znasz sie na robocie, to takie rzeczy nie są poważne i możesz się spodziewać, ze nie zostaniesz poważnie potraktowany. Zresztą juz nie jesteś - pracować za nieznaną kwotę - zgaduje ze bez umowy - to idealny przykład jak nie pracują poważni ludzie.

Wizka stoiska targowego to praca koncepcyjna - nic tego nie zabezpieczy. Nawet plagiat koncepcji nie jest materiałem na pozew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności