Skocz do zawartości

Teczka - Anna Skibinska (One1000Dreams)


One1000Dreams

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć : )

Początki bywają trudne, jestem tu nowa na forum, ale wierzę, że się zadomowię, bo uwielbiam kontakt z innymi artystami. Grzegorz Rutkowski - wymiatacz jeśli chodzi o malarstwo cyfrowe, podpowiedział mi, że jeśli chcę być coraz lepsza to tu znajdę miejsce dla siebie.

Zaczynałam od mangi, potem przeszłam przez rysunek odręczny a teraz ćwiczę digital painting i zależy mi, aby być w tym coraz lepsza.

Podjęłam decyzję o ćwiczeniu digital paintingu w okolicach kwietnia br.

Prowadzę też grupę na facebooku - digital art practise - po to aby zmotywować siebie i innych do systematycznej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, tak sobie myślę, że będę też wstawiała swoje ćwiczenia - takie arty - nie arty. Od jakiegoś czasu codziennie maluję - nie ograniczam się do tematów, maluję to co lubię, czuję i co mi się podoba w danej chwili. Takie malarskie grafomaństwo : D

No więc wstawiam "Babeczky" i "The end of Matriarchy" ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pozytywny odbiór : ) to dla mnie wiele znaczy. Digital paintingiem zajmuję się dopiero od 2014 roku i cały czas zdaję sobie sprawę, że jeszcze sporo drogi i pracy przede mną. Fajnie by było załapać tu na forum kontakt z innymi artystami :)

 

- - - Połączono posty - - -

 

Dziękuję bardzo! Będę dawać z siebie jeszcze więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności