Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ostatnio zrobiłam wizualizacje na której jest głównie prysznic. Wzorowałam się na zdjęciu. Chciałabym żebyście mi doradzili czy coś tu jeszcze zmieniać, czy zostawić tak jak jest.

 

Program: 3ds max + v-ray + skrypt: Floor Generator + lekka postprodukcja

 

Pozdrawiam,

emimari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli potrzebujesz aby ci doradzono do raczej praca powinna być w dziale work in progress :). Powiedz jaki chcesz efekt uzyskać bo na razie to jest wnęka wyłożoną kosteczką :) czy ta mozaika jest tak matowa to celowe zamierzenie ? czy może wymóg klienta? na pewno jeśli nie masz takich wytycznych odgórnych ładniej by wyglądało coś z lekki połyskiem i odbiciami daj jakiś obrazek który się będzie mógł odbijać w tej łazience , kamerę daj lekko w skos bo fizycznie będzie kłopot z odbiciami przy kacie prostopadłym natarcia kamery, chyba ze dasz światło które będzie miało wpiętą bitmapę i generowało tylko odbicia . Armatura z czego jest wykonana ? ładnie by się prezentowała dymiony chrom albo inox, Te butelki tez dobrze aby nabrały kolorów zasadniczo kosmetyki są jednak kolorowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest praca na podstawie fotografii, tak dla siebie w ramach ćwiczenia tego typu wykończenia. Uwzględniłam Twoje porady. Kafelki miały być błyszcące, ale coś z materiałem im nie szło, więc zmieniłam na inny (własciwie z wyglądu taki sam) i poszło.

http://media-cache-ec0.pinimg.com/originals/2a/f2/87/2af287e4b49964366f4cf866fe2eb02a.jpg tu jest link do oryginału. Niestety nie znalazłam takich samych etykiet na butelki. No i je troch pojasniłam. Efekt po Twoich uwagach w załączniku. Nie wiem czy jeszcze warto coś poprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności