Skocz do zawartości

Daily speed session


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No troszke sie ozywilo 5 postow z pracami , tak trzymac!!!

sayonerka Ty tu sie nie wymiguj tylko rysuj!

jako ze moje auto poraz 3 w marcu wylądowało u mechanika nowym tematem :

 

"...Pojazd marzeń..."

 

(jezeli ktos narysuje citroena ax ma u mnie przechlapane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluka, bardzo pozytywnie mi sie widzi twoja pracka. Fakt ze to nie jest auto odbieram jako twoje dobre checi i twoja skruche po nadaniu pojazdowego tematu.

 

Temat dla dziewczyn bylby tu nie na miejscu, bo jestem w mniejszosci. Ja sie na kazdy temat chetnie zgadzam, ale samochodow jeszcze nigdy nie lubilam.

 

Edi, skad takie bezpodstawowe podejzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu C, ciekawe masz prace. Zauwazylem, ze kobiety w pracach maja mniejsza sklonnosc do powielania znanych motywow. Raczej szukaja ich u siebie w glowie lub w zupelnie niespodziewanych miejscach.

 

Z jednej strony to szlachetne, wlasne i z sercem, ale z drugiej strony powielanie i ulepszanie schematow prowadzi do pelnego wyczerpania danych zasobow i na tej bazie eksploracje kolejnych. I tak rodzi sie postep.

 

Wniosek jest taki, iz kobiety sa prawdziwymi artystami, ale w odroznieniu od mezczyzn nie przykladaja reki do postepu cywilizacyjnego. Przynajmniej bezposrednio.

 

Dziekuje za uwage.

 

 

260-gollum3.jpg

 

"Współczesny Gollum" lub "autoportret z myszką"

260-gollum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomur, czy Ty aby czegos mi nie insynuujesz? ;) To sie nazywa rozwijaniem talentu!! :P Zreszta jak widzisz, jeden z wielkich wlasnie sie nam tu zmarnowal ;)

 

@leander, zastanawialem sie kiedy tu sie w koncu pojawisz, z tym swoim nietuzinkowym poczuciem humoru ;) Co do pracy, to oczywiscie jak zwykle super, wiec nie ma co sie produkowac. Mam tylko nadzieje, ze czesciej bedziesz nas zaskakiwal tutaj swymi pomyslami ;)

 

@Tajemniczy_pan, nie komentuj tylko, ale pokaz cosik, przeciez tak ladnie Ci to wychodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak widzisz po liczbie postów to są moje pierwsze kroki na tym forum a pozatym korzystam chwilowo z modemu i nie mam za duzo czasu na przeglądanie wątków:(

Ale wilekie dzięki i faktycznie zmienie ten format...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności