Skocz do zawartości

CGWorkshops - opnie?


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam takie pytanko do Was:

 

Czy ktoś u nas na forum brał CGWorkshops od CGSociety?

 

Sam sie zastanawiam nad jednym czy dwoma kursami, ale nie jest to byle jaka kasa. A ze siedze na freelansie to nikt mi tego nie zasponsoruje.

 

Wpadla mi do reki nie raz kopia (:D) CGWorkshops i obecnie uwazam ze to sa najlepsze kursy dostepne online. Ale kopie o ktorych mowie zawieraly tylko same nagrane "wyklady". A podobno same CGWorkshops sa prowadzone online i mozna zadawac pytania prowadzacym i nawet jakis feedback dostac.

 

Wiec jak to wyglada w rzeczywistosci?

 

Czy placisz te 650dolców i dostajesz 10h materialu, dostep do forum i radz sobie sam, bo i tak nikt na forum nie wchodzi, a prowadzacy ma czas tylko na 2 pytania w tygodniu?

 

Czy moze nagrania to tylko taki dodatek jak akurat nie mozesz byc na wykladzie i same wyklady online sa dobre? I czy potem mozna dorwac prowadzacego nawet juz po wykladach i zadac pytanie (oczywiscie inne niz "ale nie działa mi F w viewporcie, co mam zrobic?" :D).

 

Na CGSociety jeszcze nigdzie ni czytalem o tym. Najpierw tutaj postanowilem sie zapytac bo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bylem na dwoch, na jednym nawet teraz.

 

Sa fajne, ale to mieszanka tego co napisales: masz dostep do wykladow, materialow dodatkowych, forum i zadania. Prowadzacy odpowiada na pytania, ale jak ma czas. Webinary raz w tygodniu, to jest czas na korekte i pytania.

 

Najfajniejsze jest to, ze zostaje Ci dostep do materialow i jezeli nie masz czasu w danym momencie sie ucyzc, to mozesz zrobic to pozniej. Oczywiscie juz bez webinarow i korekt.

 

Sa ludzie aktywni na forum i komentuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że z każdym prowadzącym będzie ciut inaczej, bo będzie miał inną ilość czasu czy inne podejście. Ja byłem na 2D creature design z Nate'm Hallinanem - czasem feedback na następny dzień rano, czasem na pojutrze. Masz też wgląd w proces i korekty innych osób z kursu (nawet pomocne, lubiłem przeglądać)

 

~Reanimator - a jak opinia o Drawing for comics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności