Skocz do zawartości

Obiekt 3D - No Name Beer


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

dawno w tym dziale nie bylem, tak wiec nadejszła pora cos umiescic :)

 

wrzucam render piwa ktory trafi w roznych postaciach na imageshack i moze na turbosquida

 

narazie tyle, moze cos dorzuce jeszcze :)

 

126461e.jpg

 

2s9vdrr.jpg

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie to wygląda. Pierwszy render pokazuje pustą butelkę? A zrobiłbyś jeszcze butelkę z płynem w środku (ta sama poza butelki tylko z piwem)? Ciekaw jestem jak Ci wyjdzie powierzchnia płynu na szczycie (w szyjce) butelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sam jestem właśnie po tworzeniu butli z piwem w środku. Doradzić bym mógł Tobie rzecz następującą - mikro bump (bardzo delikatny) na powierzchni szkła. Szkło butelki nie jest doskonałe, refleksy nie mają idealnie ostrych krawędzi. Niby pierdoła, a naprawdę jest to "Dramatic Improvement" ;) Bez takich niedoskonałości butelka wygląda jakby była powleczona jakimś materiałem na całej powierzchni (czasem zresztą tak robią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawie wszystko jest absolutnie genialne po za "rozpryskiem" piwa nad butelką i trochę rozpryskiem pod butelką...Nad butelką jakby skala była za mała (nawet momentami wygląda jak nie ciecz a dym w miejscach gdzie jest mało cieczy". To nad nią chluśnięcie jakby nie ma masy, za małe jest. Gdyby je przeskalować o 250-300% i położyć pod ludzką nogę w zdjęciu, można by go użyć do symulacji tupnięcia stopą w kałużę.

Z kolei pod butelką krople są za duże i zbyt jednorodne, tak jakby cały rozprysk był zlepiony z tego samego rozmiaru kropel. Powinny być większe, średnie i malutkie kropelki.

Sama butelka i nowy mini-noise dają mocno radę:) Jeszcze raz gratuluję świetnego oświetlenia i materiałów (realistycznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności