Skocz do zawartości

old smile - baloon head


Gumen

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam ostatnio dłubię. Zwykły box modeling. Dopiero co dodałem zęby. Zastanawiałem się dzisiaj nad kompozycją i takie coś wymyśliłem. Wolną przestrzenią na górze chcę zasugerować ruch 'głowy' do góry. Lekki kąt nadaję odrobinę dynamiki. W tło wskoczą jakieś proste baloniki i chmurki. Co myślicie? Jakieś sugestie?

 

screen12.jpg

Edytowane przez Gumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szacunek za box modeling:) całkiem niezłą ekspresje udało Ci się osiągnąć, dajesz dalej!

 

he dzięki. Uwielbiam box modeling. Nauczyłem się go dawno temu od wingsowych video tutorialów Klicka :) Pamiętam, że kiedyś, co sekundę, zatrzymywałem jego timelapse rzymianina i wymodelowałem identyczną głowę :DD

 

Nice....JakDlaMnieBomba...PodobnieJakW...Bitwie.SoryZaFormeEkspresjiCorkaWyrwalaMiSpacje...PlusikOdeMnieJuzWczesniej...Kleplem...

 

Dzięki :)))

 

Mały update:

 

screen20.jpg

 

Nie do wiary co się dzieje z moim sprzętem podczas tego małego projektu. Najpierw tablet odmówił posłuszeństwa na win 8, a potem laptop się zepsuł ;/ Męczę tekstury, materiały i render na starym sprzęcie. Przynajmniej na tym kompie tablet działa jak należy.

 

Zęby, oczy i tło jeszcze nie tknięte.

 

Krytyka mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności