Skocz do zawartości

Wku..rzona czarodziejka ;)


h33t

Rekomendowane odpowiedzi

ZUcFYMd.jpg

 

Tak więc o. Coś jej się nie spodobało.

 

Prosiłbym o konstruktywną krytykę. Na co według Ciebie/Was powinienem zwrócić uwagę w przyszłych projektach. Co jest słabe, co się udało. Jakie ogólne wrażenie sprawia praca, czego ewentualnie brakuje.

 

Prace wykonałem w ZBrushu, Mayi i Photoshopie. Czysto for fun. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Edytowane przez h33t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skały i cała czarodziejka w 3D. Drobne detale twarzy dorysowane. Oczywiście wszystkie świecidełka/efekty czarów w Photoshopie. Włosy Maya Hair i kilka kosmków w PS.

 

Siatka jest raczej nie do pokazania, bo model bezpośrednio w ZBrush'u miał automatyczną retopologię. Potem Headus UV Layout Tool i XNormal do wypalania. Przygotowywałem ją pod konkretne ujęcie, nie turntable.

 

(w portfolio mam jeden/dwa modele demonstrujące umiejętności rozłożenia poprawnej siatki, dlatego przy takich projektach for fun już się w robienie tego ręcznie nie bawię bo czasu szkoda)

Edytowane przez h33t
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy mają sensowny detal, nie odpuściłeś. Za to ich tekstura wygląda jak jeden kolor + drobne wariacje. Dobrze by było to wszystko bardziej zróżnicować bo psuje odbiór dopracowanego modelu.

Pace są stosunkowo chude względem śródręcza.

 

W temacie twarzy uważam że płeć postaci jest trudna do sprecyzowania. Po prostu musisz podszkolić się w anatomi twarzy. Poćwicz rzeźbiąc główki z prawdziwych fotek. Lepiej zrobić więcej innych główek w formie speedu niż jedną z detalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności