Skocz do zawartości

mysz komputerowal - dylemat


marcinW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam spory problem. Moja dotychczasowa mysz uległa zużyciu - śmierć z wyczerpania domniema :) stoję przed wizją zakupu nowej, jednak cholera... traktuję to jako jedną z najważniejszych części zestawu komputera. Moja poprzednia mysz to był bardzo stary model - nie wiem nawet jak się nazywa i znaleźć jej nie mogę, więc wnioskuję, że trzeba coś zupełnie nowego. Mam dość sporą dłoń i małe modele kompletnie odpadają. Generalnie z doświadczenia twierdzę, że im większa mysz tym lepiej. Zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc, choć temat pozornie banalny, bo niestety ale przy złej myszy po pół godziny pracy poważnie zaczyna boleć mnie nadgarstek, palce i często-gęsto przedramię. Mysz przeważnie używana w 3d studio, ps.

 

Macie może sprawdzone przez siebie modele, które z czystym sumieniem da się polecić? W miarę możliwości nie chciałbym wydawać więcej niż 300 zł, a szczerze to super byłoby wydać mniej ;) to czy mysz jest na kablu czy bez jest mi bez różnicy. Jeśli ktoś z Was używa wygodnej i DUŻEJ myszy, będę wdzięczy za sugestie. Ratujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co kojarzę Sensei jest dość mała.

SS Rival, lub jeszcze większy Mionix.

http://mionix.net/mice/

Wybierz sobie coś z końcówką 7000, 8200 lub SK. Wszystkie mają w środku bardzo dobre bebechy polecane przez profesjonalnych i półprofesjonalnych(np. ja;p) graczy. Tylko problemem Mionixów jest cena. 320 za 7000. Wysyłka za darmo więc nie ma co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być profilowana mysz to warto zastanowić się nad Logitech Performance MX:

http://www.logitech.com/pl-pl/product/performance-mouse-mx

 

Jest pewna złota zasada, którą powinien znać każdy. Nie kupuje się myszek Logitech. Tylko jeden z Logitechów to dobry wybór, lecz nie pamiętam, który, i na pewno nie jest to MX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOGITECH G500 Gaming Mouse duża wygodna mysz. Co do logitecha to jestem ciekaw skąd ta złota zasada, sam od wielu już lat praktycznie tylko używam ich produktów jeśli chodzi o myszy i jak do tej pory żadna mi nie padła :) a służyły mi zawsze po kilka lat stałego klikania:)

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam razera lachezisa (czyjakoś tak) mam go od premiery to będzie chyba jakieś 6-8 lat. Generalnie myszka jest nie do zabicia, mam na myśli to że zalałem ją nie raz colą. i kułko przestawało działać czy np prawy klik się trochę jakby zatapiał i nie działał.. Czekałem dzień paręnaścię razy pokręciłem kułkiem poklikałem klikiem, i chodzi jak nowa! Dlatego ja jeśli będę zmieniał myszkę to tylko na kolejnego razera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Performance MX - mam duże dłonie i ta mysz jak najbardziej mi pasuje. Wyłącznie dla praworęcznych z uwagi na wyprofilowanie uchwytu. Dosyć ciężka. Wygodnie usytuowane wszystkie przyciski. Działa nawet na przeźroczystym szkle. Dosyć często trzeba ładować (raz w tygodniu?) ale ładuje się bardzo szybko, a długi kabelek pozwala na wygodną pracę podczas ładowania.

 

Używam od kilku lat i nie mam zastrzeżeń, wbrew pewnej "złotej zasadzie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dziękuję Wam bardzo. Poczytam o Waszych propozycjach i na pewno postaram się "wymacać" gdzieś na żywo. Prezentuję się ładnie i zapamiętam co mówicie :) dam znać na co padło!

 

EDIT: Pójdę za ciosem o zapytam dalej. Zaczęlibyście poszukiwania w stylu MEDIA MARKT, EURO RTV, etc, czy kojarzycie jakiś sklep w KR albo ogólnie sieciówki, do których warto uderzyć od razu bez szukania po omacku(?) Pytam, bo jako Klient jestem dość upierdliwy i potrzebuję profesjonalnej opieki handlowej, więc byłoby super, gdyby udało się od razu wpaść w ręce cierpliwych ludzi ;)

Edytowane przez marcinW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa salony Komputronika w Krakowie w mojej pipidówce gdzie jest ich salon mają nie tylko myszki do 69 pln ale także model z górnej półki cenowej. Kolejny taki sklep to Sferis i Xcom masz ich salony u siebie , zerknij do Euro Agd na ich stronie można sprawdzić czy konkretny model np jest dostępny w danym salonie

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności