Skocz do zawartości

WiP pracki 3D


Asledziu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, cieszę się niezmiernie że moja praca kogoś zmotywowała do dalszej zabawy, ale nie taki był mój cel zamieszczania tutaj posta, szukam konstruktywnej krytyki, gdyż mam wrażenie ze mój karabin wygląda nieco jak zabawka, obecnie jestem na etapie dodawania zabrudzeń na krawędziach co do magazynku pewnie masz racje, to jest wizualizacja i w rzeczywistości jest taki kolor, ale każdy jak świeżo zerka na ten karabin spogląda na magazynek i on mu nie pasuje, dzięki bardzo

 

co do twojej sztuki widać że jest bardziej dopracowana pod względem detalu, mnie się bardziej spodobała wersja bezkolbowa, a jak się potem okazało jest do niej mniej refek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asledziu ta spluwa to ma subdivision czy bez? miejscami troche widac kanty, ostre krawedzie. Nie znam sie na broniach, ale sam model mi sie bardzo podoba, jedynie moglbys troche pobawic sie oswietleniem i zaprezentowac model jakos bardziej ciekawie, teraz jest dosc ciemno, nie widac do konca "bryly"... nudno poprostu.

 

BTW gratuluje wybrania najlepszego modelera. 3d pakietem Blender moze najlepszym nie jest, ale modelera lepszego od niego nie ma. W niczym tak przyjemnie sie nie modeluje jak w blendku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz skwarę Temporal z tymi "gratulacjami najlepszego modelera". Ktoś z innego podwórka tu wejdzie, to pomyśli, że użytkownicy Blendera to się tak liżą po jajcach przy każdej okazji, żeby się podleczyć z kompleksów. Wyszło niezręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezręcznie może nie, ale jest zabawnie:D bo dobrze nastawiłeś mi humor z samego rana, co do modelowania to może jest racja( dobra jest :D w maxie i modo inaczej się modeluje:) ale będę szczery 3ds max jest lepszy ze względu na silnik renderowania (ale mam nadzieję ze cykles będzie mu w przyszłości dorównywał w intuicyjności), ale nie pracuje w nim bo przyzwyczaiłem się już do blendera i ciężko mi się przestawić na inny program pewnie dlatego że jestem zbyt leniwy, większość blenderowców dalej pracuje w tym programie tylko dlatego bo ciężko się przestawić i tyle...

 

natomiast co do pytania odnośnie subdivision to jest i stosuje dodatkowe edgesplit-y aby pokazać krawędzie

 

dzięki za dodatkowe refki napewno coś się przyda juz widzę ze proporcje granatnika się niezgadzaja

tumblr_nhdx7tV6nk1tw5b8eo1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności