Skocz do zawartości

Znak czasu - nowy temat


Aduch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca właściwie na uczelnię. Być może za dosłownie. Czas można przedstawić na różne sposoby, może to być np. postęp, dla mnie jednak to głównie przemijanie i wydaje mi się że taki połamany, asymetryczny, nadgryziony przez tak zwany ząb czasu anioł to dobry motyw. Mgła i konary drzew mają na celu oddanie atmosfery pustki, opuszczenia i jakiejś tajemnicy. Czekam na dalsze opinie i jeśli to możliwe na prace na podobny temat. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło to rzeczywiście fotka zrobiona przeze mnie cyfrówką. Jednak nie jest wtłoczona na surowo. Wcześniej została poddana lekkiej zmianie gammy. Następnie została rozmazana tudzież pozbawiona ostrości jak na tło przystało. Mgiełka na osobnych warstwach między aniołem i tłem oraz przed aniołem. Coś czuję że będę musiał poszperać i znaleźć surowy rysunek aniołka dla sceptyków. Na razie mogę pokazać wcześniejsze stadium tej pracy. Tu jeszcze trochę widać kreskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie. Zmęczyła mnie ta praca i nadal wydaje mi się że czegoś tam brakuje. Ale dzisiaj nie będę jej poprawiał. Zapraszam do dyskusji i nadsyłania własnych prac związanych tematycznie z czasem (nie koniecznie wykonania, hehe). Ja idę spać ;-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła robota. Popraw głowice kolumn bo ich zbiegi są nietypowe, niby wszystko gra, ale też jakoś za grube są te kolumny, zwłaszcza jesli przyjżeć się tej z lewej odnosi się wrażenie że jest bliżej, mimo iż wszystkie stoją w rzędzie :D To rady na przyszłość, dobra robota choć mogło być lepiej, razi trochę fotograficzne niebo, choćbyś niewiem jakim filtrem je przepuścił zawsze będzie razić. Tempus fugit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że masz rację Mkaszpir. Troszkę prackę poprawiłem. Myślę, że efekt jest (prawie) zadowalający. Troszkę niebo wyposteryzowałem, wyblurowałem, wysmużyłem i zmieniłem kolorki. Przy kapitelach i trzonach kolumn dodałem światła. Z lewej strony przy abacusie troszkę połysku. Coś poprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo nieżle :D idziesz w dobrą stronę, kolumny już w rządku pikuś :D głowice nadal kicha, jak się im przyjżysz to miast kwadratu widać 5-cio kąt, a chyba nie oto chodziło. Sorry że się tak czepiam, ale rzuca mi się to w oczy. Tak czy siak świetna robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie sie czepiać szczegółów nie związanych z artyzmem. jeśli to jest stara krew to czemu ciągle wisi? jeśli nowa, to skąd cieknie ghulowi? jeśli czyjaś, a nie jego, to przepraszam, tylko że ma ciekawy sposób ataku - gryzienie gdy się jest pozbawionym dolnej szczęki jest troche trudne.

 

ale tak na serio to niezły, chyba troche zbyt różowy (lepszy taki trupioszary, albo zielonkawy) i za dużo krwi. nie musi ściekać z każdego zęba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, te pierwsze to bym potępił tylko za sentymentalność i ogólnie właśnie romantyczną manierę, jak któs tu już powiedział, czasów dawno minionych. ale ta twarz stary to już przegięcie. jak dla mnie to to straszne jest po prostu. chcesz sie uczyć rysunku, to nie ma przeproś, modela przed siebie i wałkujemy anatomie. smutna rzeczywiśtość. na flakowatych zombiakach tylko sobie gust zepsujesz. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności