Skocz do zawartości

problem z modyfikatorami


Gość jolowanila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jolowanila

cześć wszystkim,

mój problem polega na tym, że coś niedobrego stało się z moim maxem... jak chcę dodać jakiś modyfikator poprzez panel boczny lub górny pasek, program mi się wykrzacza! mam wersje trial... z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość jolowanila

to nie byl problem sprzetowy... wszystko dzialalo slicznie pieknie, az do feralnego czwartku... najpier rozwine skroty 'cos niedobrego' - wyskakuje error z jakims bledem, juz nie pamietam co tam bylo napisane, ale po kliknieciu jedynego mozliwego 'ok' program sie 'wykrzaczal' czyli wylaczal i wyskakiwalo okienko zebym skontaktowal sie z producentem... cala procedura wygladala mniej wiecej tak: nowa scena, tworze boxa, wchodze w zakladke modifiers, klikam rozwijana liste... program lapie zwieche, po chwili wyskakuje okno z wyzej wspomnianym errorem...

 

problem rozwiazalem - przeinstalowalem maxa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy wystarczy wykasować 3dsmax.ini z c:\Users\Użytkownik\AppData\Local\Autodesk\3dsMax\2014 - 64bit\ENU

albo dopóki program działa poprawnie, zrobić kopię całego foldera ENU i jak się coś zepsuje, nadpisać (to ostatnie u mnie naprawia 99% wszystkich tego typu błędów.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jolowanila

ooo, sprobuje zrobic kopie tego folderu i przy nastepnej awarii przetestuje... potancowal, podziekowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia nie jest potrzebna, zawartość folderu jak i sam folder odtworzy się z chwilą ponownego uruchomienia 3ds Max.

Zanim go jednak skasujesz możesz zapisać ustawienia UI, czy swoich skrótów klawiaturowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności