Skocz do zawartości

[Teczka] StarkRavingSane


StarkRavingSane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Chciałbym pokazać postać, nad którą pracuję od kilku dni. W zamierzeniu jest to drugoplanowa postać do gry komputerowej SF (powiedzmy kręcący się po okolicy NPC). Render wykonałem w silniku Unreal Engine 4. Chciałem przetestować silnik UE4 i PBR.

 

Na razie jest poza T i spojrzenie zombie. W planach: rzęsy, poza i mimika.

 

95e4b31878111.550dfad96573b.jpg

 

Krytyka konstruktywna jak zawsze mile widziana.

 

Dziękuję także forumowiczowi Sebazx6r, którego rady w moim poprzednim wątku były bardzo pomocne. Niestety tamten post jest na tyle wiekowy, że odgrzewanie go podziękowaniami zakrawałoby o nekromancję.

 

Pozdrawiam!

S. R. Sane

Edytowane przez StarkRavingSane
Zmieniłem wątek jednej pracy na teczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko się nie zniechęcaj. Na twoim miejscu wstawiałbym wszystkie prace do jednego wątku. Nawet jak nie będziesz miał za dużo feedbacku to będzie miał pogląd na progres. Także nie warto podbijać co chwila postu bo ludzie sie zmeczą. Czasem warto poprostu edytowac. Chyba ze dosc dlugo nie bylo update'u. Bedzie to twoj odnosnik progresu. Mam swoja teczke na forum i czasami cisza ale przynajmniej mam obraz tego co robilem rok temu a teraz. I przyznam ze rok temu bylem zadowolony ale teraz jak na to patrze to nie jestem. Krytyczniej tez patrze na walsne prace. Troche mi zajelo wykrztalcenie samokrytyki ;). Ogladaj prace lepszych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności