Jump to content

Interior: kuchnia


jareksen

Recommended Posts

Ogólnie przyjemnie wizki. Zachwiane są mocno proporcje niektórych elementów, a w szególności tego zestawu wiszącego nad garnkami. Te chochelki są takie , że można by całe ziemniaki chyba na raz wybrać z garnka :) i ten ręcznik też jakoś mi tam nie pasuje. Trochę ziarno się robi, można by podciągnąć ustawienia. Za oknem coś można by wstawić w tym widoku od frontu. Co do projektu to nie widzą mi się te półki po lewej , ja osobiście bym dosunął stół do ściany i tylko coś rzucił na ścianę. Aaa i te kafelki to jednak bym trochę wyrównał bo tu jednak wyglądają tak jakby miały zaraz odpaść.

Link to comment
Share on other sites

Moją uwagę przykuła niedoróbka w postpro przy źdźbłach w wazonikach, półka po lewej, czwarte ujęcie. Jeżeli chodzi o kafelki to wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Stół w kuchni trochę za bardzo odbija. Co do reszty zgadzam się z kolegą wyżej :).

Link to comment
Share on other sites

Dopracuj materiały niektóra maja odbicia prawie lustrzane i nienaturalnie to wygląda (drewno na stole , materiał wylewki kuchennej znacznie ładniej by się prezentował materiał satynowy chrom, warto też jeśli już dajesz materiał metaliczny popracować nad współczynnikiem anisotropy , materiały na piekarniku i mikrofali tez są do poprawki nie wyglądają na metaliczne tylko plastikowe.

Link to comment
Share on other sites

samo wnętrze jest ciekawe i ładne. lubię takie przestronne i jasne pomieszczenia. ta mozaika z białych płytek jest prześliczna. czy one w rzeczywistości też tak lśnią czy to Twoja robota? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy