Skocz do zawartości

Synergy: Beetwen Human and Machine (dyplom artystyczny)


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to kończę tutaj wątek który pojawił się tutaj: http://max3d.pl/forum/threads/95204-Robot-na-potrzeby-dyplomu-artystycznego

 

Ogólnie po kilku zmianach praca dyplomowa porusza problem korelacji człowieka z przedmiotem. Dokąd prowadzi nas postęp, co już z nami zrobił i czym jest dla nas właściwie przedmiot. Tak w skrócie.

 

W wątku wyżej ładnie się przedstawiłem i wyłożyłem co mi leży na sercu, więc teraz tylko dodam jedną rzecz. Mianowicie, w trakcie pracy nad dyplomem musiałem zmienić koncepcję. Z "samodzielnej" animacji musiałem zrobić część kampanii reklamowej. Mimo wszystko jestem na grafice użytkowej- formach wydawniczych więc pierwotny pomysł nie przeszedł. Ostatecznie więc zrobiłem banery promocyjne, z animacji zrobiłem trailer do nieistniejącej gry, zaprojektowałem opakowanie kolekcjonerskie dla niej oraz kilka drobnostek. Dyplom zdaje w piątek, więc nie zdążę chyba nic gruntownie zmieniać, ale poprawić jak najbardziej. Ostateczny efekt poniżej:

 

Animacja:

[video=youtube;jGnjSqOOu-4]

Powiem tylko, że wiem o plakatach, jeszcze je dopracuje tak, żeby nie irytowały. Wiem też, że animacja postaci to drewno. Reszty nie wiem, więc jestem otwarty na krytykę :)

 

Render robota:

zn0fSFq.jpg

 

Banery promocyjne (200x40 cm):

Kaxm7nq.jpg

 

1M1IRif.jpg

 

Opakowanie kolekcjonerskie to coś na kształt ogniwa, będące jednym wielkim pojemnikiem na płyty i 2 instrukcje o okrągłym kształcie. Gadżet oparty jest na częściach robota schowanych w dwóch cylindrach w okolicach lędźwi.

 

Tablice A3 z koncepcjami opakowania kolekcjonerskiego:

 

OEdnvTX.jpg

00CKjqa.jpg

 

QdcwY8B.jpg

TjTwkjU.jpg

Edytowane przez PerMorgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oraz dorzucam jeszcze kilka innych rzeczy:

 

4uHHPyL.jpg

 

Dx32PEu.jpg

 

jHxq2B6.jpg

 

Plakat, który zrobiłem przy okazji na konkurs o zaletach i wadach cyfryzacji społeczeństwa:

 

yrhquvJ.jpg

 

W zasadzie to na razie tyle. Animacje jeszcze odrobinę poprawię, może wrzucę jeszcze zdjęcia z obrony którą mam w ten piątek. Jestem ciekawy waszego zdania na temat wizualnej części dyplomu ( abstrachując od wodolejstwa jakim jest problematyka ) :)

Edytowane przez PerMorgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niezły, rendery też ale animacja już dużo gorzej, psuje ogólne bardzo pozytywne wrażenie. Nogi postaci wykonują chwilami kroki w powietrzu. Jak 3ds maxa używasz to można super łatwo i fajnie origować a także animować przy użyciu cat systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same stille są naprawdę dobre, trochę podpicować jeszcze w PS i byłoby mega ale cholera ta animacja, już pomijając brak doświadczenia w animowaniu postaci to same materiały leżą, jakoś sprawiają wrażenie, że jest sama mapka w diffuse i nic poza tym. Mam też wrażenie, że były niskie ustawienia rendera ale może mi się wydaje. Generalnie jest bardzo dobrze bo sam chciałbym mieć taki poziom już w liceum ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za 30 minut zdaję.

 

Nie używam 3Ds maxa, wszystko co było do zrobienia, wykonałem w Blenderze 2.73a, Photoshopie CS6 i After Effecie CS6. Animacja nie jest szczytem moich marzeń, zderzyłem się ze swoimi właśnie brakiem doświadczenia i "warsztatu". Chociaż z drugiej strony cieszę się, że mogłem coś takiego zrobić. Przynajmniej wiem ile jeszcze przede mną, dziękuje za krytykę, ciotki pewno się ucieszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobry kawałek dobrałeś do swojej realizacji. Jak animacja nie jest na poziomie hollywood, a wkładasz w to "Becoming Harmonious", który jest świetnym numerem, to traci na tym i ten utwór i Twoja animacja. Polecam poszukać kogoś do współpracy przy udźwiękowieniu. Niemniej samo porwanie się na animację jak najbardziej pochwalam, bo kiedy jak nie na studiach? Ładny początek drogi :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności