Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi TT


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wiem, wiem....tt;)

uznalem ze jst moment na zamieszczenie tt'tki.

 

robie tt od 4 wrzesnia:) ale z przrwami i kiedy mialem czas wolny...

 

wiem ze jest kilka (nasci??) bugow ale to zostawie na deser;)

 

koniec gadania

 

powiedzcie co myslicie??

ps. zamierzam zrobic wnetrze silnik itp.

pozdro

 

aha--> update nie beda zbyt czesto robie go w wolnych chwilach i nie zawsze mi sie chce i nie zawsze wychodzi;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

popraw tylnie swiatlo, na ostatnim renderze widac ze lewe odstaje od nadwozia. przood troszke sie krzaczy, ale ogoolnie jest spoko :)

 

ps. uzywasz GI? nie lepiej (i szybciej) skylightem oswietlic i na podloze wrzoocic CGS? (oczywiscie jezeli uzywasz brazila a jezeli nie to sorry :))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haliq--> nie :) :) wydaje mi sie ze sa dobre

skilo--> zawija czy nie zawija :) :) (ja bym mowil ze jest krzywo) ale chyba juz to poprawilem :) :)(nie zamiescilem update :) )

 

pozdro

ps. co sie stalo ze juz 2 moj watek zostal odkopany?? ;)(swieto ;) ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale po srodku auta jest taka duza kreska dzielaca go na pol, ja sie na samochodach nie znam, ale moze lepiej to zasapawac ? :D

A tak bardziej serio to na ujeciu z frontu nad przednim nadkolem jest takie dziwne "cus". Nie pisze od siebie bo bym zaznaczyl i wrzucil obrazek, ale chyba wiesz o co chodzi. W dodatku z tego co widze watek tak stary ze pewnie juz to dawno poprawiles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kreska to wczesniej bardzo czesto sie pojawiala na modelach, i nowy uzytkownicy wytykali to jako blad, ale pamietaj ze modelujac samochod faktycznie modelujesz tylko jedna polowe, a druga kopiujesz, na rendery pokazowe szybko robisdz mirror a nie zawsze chce sie dokladnie przysunac polowki do siebie, stad ta kreska, nie martw sie gdy bedzie koniec modelowania, zostanie pewnie zaspawana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi się że rowki na dachu zrobiłeś troszkę za blisko boku, w rzeczywistości są przesunięty nieco do środka i trochę chyba jest za kańciasto przy przejściu z boku w dach takie mam wrażenie. Acha i przy lusterku powinien być podział na szybie. Też go włąśnie rysuję ale jakoś kańciasty mi wychodzi. Może też go wrzucę na wipka.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy: Wiem ze modeluje sie z uzyciem Symmetry, ale musze przekazac wyrazu podziwu za cierpliwosc w tlumaczeniu :)

Szczupal: wczoraj zassalem ten tutorial, rzeczywiscie mily i przyjemny, osobiscie brakuje mi tam dokladnego modelowania swiatel. Ale marudzic nie bede bo jak narazie nie udalo mi sie wymodelowac zadnego samochodu do konca, zwykle legne na detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności