Skocz do zawartości

Teczka 3D - piterpirxxx


piterpirxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy render testowy . Cycles. Sculpt w Sculptrisie. Właściwie to nie wiem czy można tutaj zamieszczać takie próbne rendery. Tzn W tytule jest niby Work in Progress więc myślałem na początku że można tu umieszczać takie rzeczy ale przeglądając inne prace poza lekkim zwisem szczęki :-) zaczynam mieć wątpliwości czy to właściwe ku temu miejsce ?

 

DUy3pxe.jpg

 

 

I jeszcze to samo w Sculptrisie

 

rRnKylN.jpg

Edytowane przez piterpirxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolejny render. Będę wdzięczny jeśli ktoś coś skrobnie. Jest to pierwszy mój trochę bardzie złożony sculpt. Nie będę tego raczej dłużej męczył tylko pobawię się w anatomię i bardziej wygłaskane mniej trącące karykaturą rzeczy. pozdro.

 

7pC0g7D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny plastelinowy look. Po miniaturce na prawdę myślałem że to "analogowa" rzeźba. Możesz spróbować to jeszcze podkręcić dając mniej detali realistycznych a więcej stylizowanych. Ostro ciosane krawędzi, pociągnięcia dłutem, faktura linii papilarnych. Widziałem gdzieś materiał do cyclesa który tworzył efekt linii papilarnych na modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre miejsce ciśniesz dalej! Narazie calkiem fajny cartoon, ale ja od siebie polcema nauke anatomii potem mozna juz wszystko. Nawet twarzoac potwora opieramy sie albo na ludzkie albo na zwierzecej anatomii badz mixujemy. Dobrze tez jest zezbyc na podstawi konceptow by miec odnosnik i dostawac wlasciwe kryczne uwagi.

 

Trzymaj linka:

https://www.anatomy4sculptors.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre miejsce ciśniesz dalej! Narazie calkiem fajny cartoon, ale ja od siebie polcema nauke anatomii potem mozna juz wszystko. Nawet twarzoac potwora opieramy sie albo na ludzkie albo na zwierzecej anatomii badz mixujemy. Dobrze tez jest zezbyc na podstawi konceptow by miec odnosnik i dostawac wlasciwe kryczne uwagi.

 

Trzymaj linka:

https://www.anatomy4sculptors.com/

 

Dzięki wielkie za konkretne komentarze i linki . Szczególnie na tym etapie są dla mnie cholernie ważne i naprawdę wartościowe. To jest też dla mnie teraz nowe narzędzie i każdy sygnał z Waszej strony jest cenny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności