Skocz do zawartości

modo 901 - win czy mac


silverfox

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o tym aby przejść na platformę MAC i w związku z tym pytanie do Was: czy ktoś używa 901 na MAC - czy oferuja ona tę samą funkcjonalność w viewportach co na Windows? (w 901 pojawiło się w tym względzie sporo nowości).

Jaką kartę graficzną polecacie (raczej nie gram) do dobrej pracy w viewporcie Modo 901?

 

Analogiczne pytanie w kontekście Z-brush - czy tak samo dobrze działa na Win i MAC ?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej :) dzięki, jedna kwestia z głowy. Po tym co już wiem, to raczej jestem zdecydowany na MAC. Jeszcze tylko śledztwo dotyczące MODO. Po tym co ostatnio pisałeś w tym temacie zerknąłem na prezentację 901 o tu:

 

 

i ku zaskoczeniu działają na Win :D To mnie zbiło z tropu.:confused: Całe szczęście, że kupując Modo ma się licencję na obie platformy.

Edytowane przez silverfox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silverfox: w funkcjonalnosci nie ma roznicy miedzy wersja OSX i Windows. Dobrze jednak by bylo gdybys sprobowal przetestowac (np. u znajomego etc) jak ci sie w Modo na pc z OSX pracuje. Od pewnego czasu (i juz szykuje sie na gromy fanow ;) ) Mac-i sa coraz mniej fajne do 3d - wyglada na to, ze ten segment rynku "pro" coraz mniej Applea interesuje (stad tez na dzien dzisiejszy u mnie stanelo na Fedorze).

Do tego odnosze wrazenie (na podstawie wpisow forumowych), ze 901 na Mac-ach sprawia jeszcze wiecej problemow.

Co do kart graficznych - poki co preferowane chipsety Nvidii. TF odgraza sie, ze zoptymalizuja soft rowniez pod katem AMD - tyle , ze to dopiero plany . Z drugiej strony - wszystko tez zalezy co bedziesz robil. Moze sie zdarzyc, ze nie odczujesz roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności