Jump to content

Stadium Project - dartmowa scena plus komplet 100 postaci 3D


Hris

Recommended Posts

Na stronie firmy BASEFOUNT (ta która wyprodukowała soft do symulacji tłumów MIARMY) znajdziemy darmową, ogromną paczkę modeli postaci 3D (100 postaci!) plus projekt stadionu plus pliki animacji do tych postaci ( animacje dotyczą tego co ludzie robią najczęściej na stadionach - siedzą i wstają, wiwatują, machają, ekscytują się i przeżywają emocje etc). Komplet do ściągnięcia tu (są to pliki do programu MIARMY tak domniemam po rozszerzeniu plików *.ma):

http://www.basefount.com/stadium-agents.html

 

5429418_orig.jpg

1584022_orig.jpg

 

I prośba na koniec do kogoś życzliwego na forum:) Jest ktoś w stanie przerzucić te postaci do FBX'ów? Więcej ludzi by się ucieszyło...ja napiszę do Miarmy z pytaniem co sądzą o takim ruchu, może odpiszą, a może trzeba będzie się zorganizować na forum i jakoś wspólnymi siłami wyprodukować paczkę dla innych softów :)

Pozdrawiam

Hris

Link to comment
Share on other sites

Wymieniam krótką korespondencję z BASEFOUNT. Odpisali ale bez konkretów póki co. Sam jestem ciekaw czy uda się im coś "wyprodukować" bardziej multiplatformowego (FBX czy cuś podobnego...może chociaż zriggowane postacie w T-POSE i osobno pliki z animacjami...kurcze, marzenie...). TO zawsze jakaś praca którąś ktoś i nich musiałby wykonać, więc kumam że chętni tak od ręki nie będą...ale może nas zaskoczą ? Jutro powinni coś odpisać konkretniejszego. Tymczasem tyle.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy