Jump to content
MeG

dziewczyny i 3d

Recommended Posts

mam durne pytanie ile jeszcze dziewczyn AKTYWNYCH jest na tym forum ??

tzn takich co sie udzielaja i ne udzielaj w sumie tez

pytam bo jestem piekielnie ciekawa [hmmm]

hehe.,...nie liczac Ciebie i Meg to TYLKO TY !! [lol][rotfl] zartujem heh..ale chyba jestes jedyna:)

A ja mysle ze tylko MeG.. xywki nieraz hmmm.. kojarza sie z dziwczynami... ale wystarczy srawdzic gg czy cos i juz wiadomo.. ;) Ale moze jakies dziewczyny siedza tu na forum .. jak takie szare biale myszki hihihi... I nie widac ich za bardzo [pokazal jezyk] Moze tylko obesrwuja i sie ucza zeby tu nagle wpasci i nam dokopac.. w 3D [jupi]

[Edited on 28-3-2003 by MaggeM]

ale za to te co udzielaja sie na forum i jescze robia grafe 3d to juz tylko sa perelki wsrod glebi oceanow :)..tylko pogratulowac

Guest jagi

Po nick-ach to wyglada mi na 4 (np. ja) ale dziewczyną \"naszczęście\" nie jestem :) :P

szkoda ze tu nic nie pisza ....

sie jak taki \"rodzynek\" w ciescie czuje :(

jedna co widzialam to \"olivia\" ale co mam jej u2u wyslac ... nie wiem czy to calkiem ok ?

]NO misie wydaje ze ok :]...Pozatym wiem pare rzeczy o ktorych przewaznie nikt nie wie i powiem wam hehe ze MeG nie

jestes sama !! na pewno... [winko]

[soczek]

A mi sie wydaje ze tu na forum nie robi to znaczenia czy płec piekna czy płec ..... facetów hehehe , wiecie to forum 3d a nie rozpatrywanie i dzielenie , powarznie ja MeG traktuje ciebie jako dobrego moderatora a nie patrze na ciebie jako na kobiete ( nie widziałem twego zdjecia oceniac nie bede ) lubie patrzec na wasze prace , i mi chyba jest dobrze tak jak jest

A jezeli chodzi o kobiy i ich brak na forum oprócz ciebie MeG t tylko dla tego ze czujesz sie jedyna i osamotniona , wiekszosc kobiety chyba nie kreci modelowanie albo poprostu nie były jeszcze tu na forum , Bo to nie ma znaczenia kobieta męzczyzna w modelowaniu tu biorą góre umiejętnosci a ty masz moja droga wielki potencjał wiec prosze nie zawracaj sobie głowy takimi gOOpstewkami jak tlyko ty jako kobieta na forum bo wierz mi ze dla mnie i pewnie tak samo dla reszty nie jest to zabrdzo waszne jakiej jests płuci i jak wygladasz tylko ile wyobrazni i pracy włozylas w swój projek ( mam nadziej ze źle tu nie napisałem )

@ sid cool na taki post wlasnie czekalam w sumie ..piszac ten post mialamnadzieje ze cos w tym stylu ktos napisze i stalo sie !!

sid masz duze plusy !!! za postawe ....a wiec moje walki w necie nie byly na prozno !!!

[yes][piwo] jeszcze raz dzieki za ten post !

MeG jestem tlyko mysloacym czlowiekiem tak własni myslącym i rozumującym wiec hmm Dzienkuje za uznanie i Plusy ( co kolwiek one maja znczyc hehe ) Milo mis ie zrobiło ze wkoncu ktos sie liczy i zgadza z mojim zdaniem

sid nie mow ze jeste tu plcia \"uciskana\" lol

/zartowalam/ a czemu milaby sie ktos ze twoim zdaniem nie liczyc ?

pamietam jak niedlugo po przyjściu na forum ktoś myślal ze MeG jest facetem ,ale sie chlopak zdziwil.:-DD a co do kobiet w 3d to niektóre swietnie krytykują prace i wiekszośc niezle rysuje. faceci mają ( w wiekszoći) tylko taka pzrewagę że myślą bardziej ściśle, ale tez niwe wszyscy i nie wszystkie kobiety, ale cieszę sieze to forum robi sie koedukacyjne.

MeG

hehehe [lol2] [lol2] [lol2] hehe nie jestem tu płucią unikalną hehe gdzie ja to napisałem

Chidziło mi o moją wypowiedz która dostała od ciebie plusy , ze ja tak poprostu rozumuje hehe Ja i unikalnosc hehe chyba tlyko tokiem marzen i mysli mych nie skarzonych wyobrazeniami o wlądzy i pieniądzach hehe

tak tylko powiedzialam @ sid ;) jak mozna byc plcia unikana we wiekszosci ... lol chyba ze istnieje jescze jakas 3 plec o ktorej ja nie wiem ? ..

@ saygon uwielbiamto slowko \" koedukacja\" brzmi hmm nieewiwm tak komunistycznie lol

ne ja tam sie zlena forum nie czuje a jak by co kto mial zem \"kobita\" to go moj kot z avatara podrapie .. narazie siedzi ciho bo rowno uprawnienie panuje i tak ma zostac [soczek][piwo][winko]

a po pierwsze chcialam powiedziec ze i tak wszyscy jestesmy ludzmi no nie i to sie liczy bla bla wiecie o co chodzi no nie ;)

No własnie Meg wszyscy jestesmy tylko i wylacznie ludzmi i tego jak na razie sie nie zmieni ( szkoda ) , No ale wlasnie to ci chciałem powiedziec a ne ze jestem unikalny hehehe ale spoko ciesze sie ze sie rozumiemy :P :D:D:D

meg- no wlasnie ja dolaczylam plci zenskiej na maxie za blogoslawienstwem maggema:) na samym maxie czasem cos komentowalam a teraz stawiam swe pierwsze kroki na forum- za sprawa dziadka piotra jak juz mowilam (chyba ze mnie maggem zabije za tego dziadka to juz wtedy nie bede sie udzielac;P)

dziewczyny, do broni!

eeeee.... co ja chrzanie.... ?? ;)[rotfl]

witam serdecznie na forum kora mam nadzieje ze wkrotce cos pokazesz !

tak- dziekuje. chrzanienie to moja specjalnosc:) pozdrawiam wszysttkich. bum bum, bam bam i takie tam.... dzis mam kiepski humor raczej ale nie wiem jak to zmienic w opcjach wiec bedzie ze mam rewelacyjny. ech- zabic facetow w wieku lat ponad 50 bo tylko zycie marnuja... nevermind. buzka dla wszystkich:):)

I ja jeszcze :D PozDrawiam PłeĆ pięną na łamach forum max3d :PPPPP[piwo][piwo]

hehe masz racje KORA bez facetow byloby nudno ...

:P