Skocz do zawartości

dziewczyny i 3d


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wroce do rdzennego tematu:)

oto artykulik z Super Expressu z 23 kwietnia 2003 (str 23):

 

\"Niewiarygodne\"

 

Ekrany monitorow komputerowych sa za waskie dla kobiet. naukowcy z Carnegie Mellon University twierdza ze ekrany zrobione z mysla o mezczyznach utrudniaja kobietom prace w wirtualnej rzeczywistosci. Szczegolnie cierpia na tym kobiety zajmujace sie trojwymiarowa grafika. Pracuja o 20 procent wolniej niz mezczyzni zjawisko to zaobserwowano zarowno u kobiet-architektow i projektantek jak i przy grach komputerowych. wedlog pracujacej dla Microsoftu Mary Czerwinski mezczyzni szybciej tworza w mozgu mape srodowiska i szybciej sie w nim orientuja. zdaniem naukowcow rozwiazaniem problemu sa szersze ekrany ktore pozwalaja kobietom na lepsza orientacje.

 

 

 

 

Pozostaje tylko wspolczuc:)

Zdrowko [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol jaj mam 2 monitory+tv kobita jestem na poczatku robilam 3d grafike na 1 monitorku ... a co do gier hmm w wolfa jestem calkiem dobra na 1 monitorze bo gra nie uwzglednia wiecej mon. jak tylko 1 .. szkoda ze nie mam czasu na granie ...w wolfa ostnio jak mam czas to grywam w ut 2003 ...

a wszystko to i tak sprawa checi a nie monitora ... moim zdaniem ... dziwny ten artykulik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

hindus - bo twoja egzystencja na forum przypada na okres małej aktywności Meg :P Ja tam ja dobrze pamiętam sprzed 2 lat - wtedy pisała co sił w palcach ;)

A Anię rzeczywiście ostatnio można zauważyć to tu, to tam.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności