Skocz do zawartości

Przegladanie modeli 3ds max


Jonasz Osmenda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja proponuje Marmoset Toolbag + export do Viewera. Dostajesz plik ze sceną + plik HTML który otwiera tą scenę w dowolnej dzisiejszej przeglądarce (również na urządzeniach mobilnych). Jak nie potrzebujesz się bawić w jakieś super oświetlanie modelu i efekty postprocesu to scenkę w marmo ustawisz w minutę przeciągnięciem modeli / tekstur.

 

Tak przy okazji to polecam jako przeglądarka modeli dla ciebie, czyta bardzo wiele formatów. Dużo szybsze niż otwieranie jakiegokolwiek programu 3d.

 

http://www.marmoset.co/

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monio Albo sie źle zrozumieliśmy albo nie znam jeszcze dobrze programu marmoset. Chodziło mi o to że moja mama ktora nie zna sie na programach mogła by bardzo łatwo otworzyc plik 3d przygotowany przezemnie tak latwo jak otwarcie jpg

 

To masz do wyboru właśnie serwisy onlineowe jak: p3d, sketchfab, verold - wtedy przesyłasz mamie linka.

Druga opcja to Marmoset Viewer gdzie przesyłasz mamie na raz 2 pliki i jeden z nich (html) nazywasz np "model_jonasza_URUCHOM". Mamie wytłumaczysz że muszą być 2 pliki i ogląda modele poprzez dwuklik w ten z końcówką "URUCHOM".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności