Skocz do zawartości

postac 3d:Body


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

heloł, kiedyś robiłem głowę (head3d:) i teraz, w końcu dobobiłem resztę (też nie całą, bo brakuje mi jeszcze nóg, ubrania, broni i scenerii :))) wrzucam 2 obrazki do objechania :) prace trwają ! i projekt nie umarł ! - ogólnie pozdrawiam wszystkich

p.s. aktualnie analizuję mentala i jego otoczenie, jestem pozytywnie zaciekawiony :)

moja ciekawość wygasa wraz z czasem renderingu :) tak więc na razie wrzucam scanline :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki Ci , naprawdę, przy pracy nad projektem umyka wiele szczegółów (np. grzdyka, czy jak to się tam fachowo nazywa :) to forum jest pod tym względem na prawdę zaje.... bo można się dowiedzieć wielu rzeczy które normalnie umykają !!! dzięki !!! p.s. do dłoni mam jeszcze kilka uwag :) ale to widać dopiero "od spodu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, poprawiłem troszkę dłoń i przedramię. Niżej zamieszczony obrazek to zwykły scanline z maxa 7 (w scenie jest tylko 1 światło typu skylight z lekkim błękitnym zabarwieniem - dyskretni musieli coś okrutnie nagmerać w tym nowym maxie :) bo jakoś ładniej renderuje.

Jestem nim b.miło zaskoczony jak na razie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

referki mam z aparatu fotograficznego. Wzorowałem się na sobie ( dodałem sobie tylko troszkę umięśnienia na klacie i w ramionach :)

pozdrawiam

p.s. wiem ,że nie jestem najprzystojniejszy :) a już szczególnie w wersji 3d :)

p.s.2 palce rzeczywiście są troszkę za grube - odchudzę je - dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator- a niech się rozłazi ! :) tam będą włosy

darkelf-ręka jest bez msa ale ucho jest z msa :) o ile oczywiście msa to skrót od meshsmooth ? ;) no chyba że chcesz ucho bez msa to Ci je wrzucę bo widzę ze masz jakieś wątpliwości ;)

pozdrawiam i thx za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności