Skocz do zawartości

Gdzie drukować wizytówki tekturowe


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kartonu? Co masz na myśli? Bo w druku pojęcie "karton" to co innego niż w potocznym rozumieniu. Chcesz na takim zwykłym, grubym, falowanym kartonie? Będzie bardzo ciężko. Jedyne co widzę to albo druk bezpośredni(wielki format na sztywnych materiałach) na kartonie (ale sam to sobie będziesz musiał pociąć) albo sitodruk. Czyli nietanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz szukać pod pojęciem papier ekologiczny albo papier recyklingowy, ale wydaje mi się, że to raczej mniejsze grubości. Ewentualnie możesz zadrukować taki papier i nakleić go na tekturę litą. Tekturę litą bezpośrednio ciężko zadrukować - no chyba, że własnie sitodrukiem, ale to droga przyjemność przy niższych nakładach.

 

A "Karton" / Tekturę falistą można zadrukować np drukiem uv.

Edytowane przez Nathanielxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert B. To o czym piszesz i czego przykłady podajesz w linkach to letterpress. Ręczna robota na papierze czerpanym, gramatura papieru ok 500g. Piszę, bo sam mam taką - czytaj ręczna robota na ponad 100 letniej prasie zamówione tłoczone u https://www.facebook.com/PanBonTon/ z B-Białej. Mają problemy techniczne ze stroną dzisiaj, więc wrzucam Fb. Zasadniczo są one znacznie droższe od klasycznych wizytówek masowej produkcji, ale efekt przy prezentacji - albo piorunujący, albo "gdzie ja to upcham" :)

Mam nadzieję że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności