Skocz do zawartości

Animacja 3D: Aurora Pictures


MarWis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nikt nie powitał nowego forumowicza, co za brak kultury :)

 

Ciężko chyba ocenić ten projekt nie znając twojego doświadczenia. Myślę, że nie jeden forumowicz, mógłby się czegoś przyczepić, a to chyba nie o to chodzi. Znam ten projekt od etapu pomysłu i myślę, że finalnie całkiem fajnie to wyszło. Chmurki chyba najlepiej wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorami troche wariujesz. Na poczatku masz niebieskawe magenty, potem przechodzi to w biel a po chwili czerwienie... Sprobuj zrobic wszystko w zblizonej tonacji i nie robic zmiany koloru bez powodu.

 

Np logosy XX century fox czasem sa stylizowane w zaleznosci od filmu ktory przedstawiaja. Ale bez powodu ich nie zmieniaja.

Popatrz tez na intra Dreamworks.

 

pozdrawiam

Jakub Grygier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze :-)

 

smiler, chwilę zachodziłem w głowę, czemu miałbyś znać projekt od samego konceptu... A tu taka niespodzianka :-P

Tak generalnie, to każdy mógłby się czegoś przyczepić i... W sumie fajnie by było zobaczyć sporo konstruktywnej krytyki. Samym głaskaniem się człowiek nie rozwija przecież!

Grafiką się zacząłem interesować niecałe 4 lata temu i wtedy też zacząłem się bawić Blenderem. Od półtora roku zacząłem to traktować poważnie, a od lipca poświęcam się temu niemal całkowicie. Także nie do końca jestem początkujący (chociaż czasem się tak właśnie czuję:-P), ale co tu kryć, doświadczony specjalnie też nie jestem.

 

Reynevan, dzięki za komentarz. Chmurki jakoś generalnie dla większości wypadają pozytywnie... A co do bidy, mógłbyś nieco rozwinąć temat i wypowiedzieć się ciut konkretniej? Bo konkretne uwagi są dla mnie cenne. Cała animacja nie była zbyt wysokobudżetowa i przy krótkim relatywnie terminie czasem naumyślnie szedłem trochę na skróty. Ale gdybyś miał moment, żeby wypunktować kilka uwag... Wdzięczny będę, serio :-)

 

norden, dzięki za komenta i linka (heh, niby człowiek oglądając ich filmy czuje, że Dreamworks zmieniało animację loga, ale ta kompilacja jest świetna :-)). Chciałbym móc jakoś bronić tych kolorów, że wymogi scenariusza, że tak miało być, że klient tak chciał... Ale jak się zastanowić, to nie ma argumentów. Faktycznie trzeba było to inaczej (spójniej) zrobić kolorystycznie. Będę o tym pamiętał na przyszłość.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności