Skocz do zawartości

Kusza fantasy 3d


kpulka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Robię kuszę, którą chciałem utrzymać w klimacie dark fantasy. Wrzucam koncepty, których pierwotnie chciałem się trzymać jednak później bryła poszła w bardziej organiczny klimat. Zanim zabiorę się za teksturowanie chciałbym definitywnie skończyć modelować/conceptować. Proszę o sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wrzucając tutaj swoją kusze wnioskuje, że liczysz na pomoc/krytykę, dlatego pozwolę sobie kilka słów napisać ;)

 

Prawdę powiedziawszy mi osobiście ciężko jest doradzić w tego typu pracach, z tego względu, że są to obiekty scifi/fantasy i na dobrą sprawę wszystko można wytłumaczyć inwencją twórczą autora, a jendocześnie ciężko znaleźć pewne odniesienie. Na ten moment mam wrażenie, że sam model potrzebuje więcej pracy, brakuje mi tutaj tego "czegoś". Jako, że nie mam zamiaru polecać Ci porzucenia projektu, totalnej zmiany designu kuszy, mogę poradzić Ci jednak aby sam model kuszy nieco uatrakcyjnić. Ciekawym rozwiązaniem mogłoby być dodanie dekoracji, coś na daleki wzór: https://cdn0.artstation.com/p/assets/images/images/000/827/180/large/anna-smirnoff-vase-01-highres-sculpt-anna-smirnoff.jpg?1433957681

 

Kiedyś przeczytałem chyba na tym forum, że warto się kierować pewną prostą zasadą. Zanim zaczniemy pracę nad texturami, doprowadzić do tego aby sam model urywał du*ę! Jeżeli brakuję Ci koncepcji to polecam przeglądnąć zdjęcia prawdziwych kusz, wyciągnąć ciekawsze elementy, mechanizmy, spróbować to przełożyć na swój model i ładnie to skomponować.

 

 

Tak czy inaczej, dobrze, że próbujesz;) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności