Skocz do zawartości

Kuchnia vray+max


Filip56411

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć.

Jest nieźle.

Pierwsze co mi się rzuciło - to skala - czy jesteś pewien , że kubki, uchwyty , szafki mają zachowaną skalę ? Jakoś proporcje się mocno gubią.

Ustawienia trochę podkręcić bo robią Ci się plamy i ziarno.

Czemu te dwa słupki pionowe wyjechały do przodu ?

Roślinka mocno psuje efekt.

Może trochę rozjaśnij - dodaj życia do tej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pionowe słupki" to zapewne te dwie wysokie szafki po lewej stronie :-) Właściwie dlaczego są głębsze od innych ? Szafki kuchenne robi się na głębokość ok. 60 cm i mieszczą się w nich wszystkie standardowe sprzęty jak piekarnik, lodówka czy kuchenka mikrofalowa.

Zmieniłbym teksturę w materiale frontów. Teraz jednak widać powtarzalność - szczególnie na frontach niskich szafek, każde drzwiczki mają po prawej stronie identyczny ciemniejszy, pionowy "prążek".

Jak rozumiem to render testowy i ustawienia LC/IR zwiększysz.

Co do oświetlenia, to jeżeli używasz domelight z mapą HDRI, jeżeli dodasz vraySun na pewno trochę rozjaśnisz wnętrze. Nawet jak "słońce" nie będzie skierowane bezpośrednio w kierunku okna.

Podłoga jest dosyć ciemna więc może warto zastosować overrideMtl z nieco jaśniejszym materiałem w slocie GI. Teraz, wydaje mi się, podłoga mocno "zaciemnia" tobie sufit.

No i jak dla mnie, uchwyty w szafkach są trochę monstrualne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wywalił oświetlanie spod hdri natomiast dał sun z dużym sizem coś z przedziału 20-40 skay portale w okna i miałbyś naprawdę fajne miękkie światło w tym wnętrzu. Poprawiłbym także światło w suficie podwieszanym jest odrobinę za intensywne jak na warunki dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności