Skocz do zawartości

Corel Draw Graphics Suite X8


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Filmik mnie rozbraja...

"Momentalnie osiagne wyzsza wydajnosc"? Spoko. Zapewne dzieki "kreatywnym narzedziom" . Pewnie same cos robia wiec i wydajnosc wzrasta. Nie rozumiem tylko co znaczy, ze mozna "tworzyc projekty graficzne na dowolnym nosniku". A wczesniej to na jakim nosniku nie moglem zapisac swojego "profesjonalnego projektu ktorym wprawialem w zachwyt odbiorce projektow"?

 

Corel wcale nie jest zly, ale ta marketingowa papka czytana glosem jakby ktos mial problemy z wyproznianiem mnie raczej irytuje. Brzmi jak jakies telezakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czasem detale pozwalaja naprawde zwieksyc wydajnosc, szczegolnie jak ktos ma powtarzalna robote.

Skalowanie ikon na pulpicie i praca z kilkoma ekranami to super sprawa. Samo to podbije produktywnosc.

Fakt marketinogo i do tego szlo przez prezesa, a nie copywritera ale spoko, niech dzialaja. Tylko cene z tego co patrzalem wczesniej za subskrypcje dali za wysoka - porownywalna z CC

Z tym nosnikiem im pewnie chodzilo o media na ktore projektujesz. Ale fakt mocno nadmuchane slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle - mnie sie kiedys lepiej na Corelu pracowalo niz na Illustratorze. Mam sentyment do Corel Draw, choc juz od dawna nie mam licencji. Moze zerkne na triala co tam slychac po latach.

Filmik mnie denerwuje tak samo jak Adobe z ich wiecznym "And much more!" orgazmicznym glosem, na koncu wymienienia wszystkich (trzech) nowosci.

Mogli sobie gadajacego pana darowac, wrzucic fajna muze i pokazac featuresy.

 

Ale fajnie ze jest nowy corelek. Co do ceny to niestety niewiele mi mowi w zlotowkach, ale zdaje sie ze tu placisz i masz soft a w CC placisz i placisz w nieskonczonosc. Za dwa lata ogolny koszt wyjdzie na 50% ceny CC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W corelu masz dwie opcje, pudelko i subskrypcje. Tylko imo subskrypcji nie przemysleli, mogli dac taka cene za 3miechy a nie jeden.

Ale fakt pudelko jest w corelu fajne, kupujesz i masz na dekade. Wiele sie w druku nie zmieni, moze lepsza integracja z jakimis chmurami wymiany - cos jak github dla grafikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... :-) Ten akurat filmik zrobili zapewne nie dla profesjonalistów, którzy już pracują na jakimś sofcie i są do niego przywiązani a raczej dla takich którzy jeszcze się zastanawiają w co zainwestować na początku swojej "kariery" albo do nauki. Miły pan czyta jak w telezakupach bo zapewne o to im chodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności