Skocz do zawartości

Moja animacia


KajtomatO

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, chciałbym zwrócić uwagę że to forum dziwnie działa... w tym "dziale" forum, napisane jest że jest tu ponad 400 wątków, a tak naprawde... mój jest pierwszy, albo moja przeglądarka coś zchrzaniła, albo to jakiś błąd.

 

Przechodząc do konkretów, właśnie tworzę bardzo prostą animację do fan filmu z gwiezdnych wojen, składa ona się z dwuch części (robionych odzielnie), w pierwszej prawie gotowej, napotkałem problem, otórz leci sobie niszczyciel imerum na ziemię, a w tle są gwiazdy. Napierw dałem bitmape jako tło do renderingu, lecz to nie był zbyt dobry pomysł (wyglądało to tak, że kmaera była nieruchoma a wszystko inne się ruszało) później zrobiłem dwie płaszczyzny w tle, co spowodowalo wydłurzenie renderingu jakieś 10 razy (z kilku minut do ponad godziny) a więc, ja to zrobić tak aby było dobrze? Mam jeszcze jedną sprawę, ale to omuwię puźniej bo za chwilę jadę na lekcię angielskiego.

 

pozd.

---------

KajtomatO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

do tego typu uzywa sie albo mapy evoirment z ustawieniem evoirment > sphertical evoirment w ME lub starfield z videopost

 

a co do forum nie wie mo co chodzi bo jest 312 tematów i jest ich 312 ... a twoj jest pierwszy pod watkami przyklejonymi bo jest nowy ... chyba ze cie nie zrozumialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... miałem ten sam problem :) (THX pawel) Musisz ustawić jak wejdziesz do działu żeby pokazwyał wszystkie posty, a nie z ostatniego dnia.

Co do nieba rozgwieżdżonego, to zobacz sobie tutorial maxa o asteroidach. Pierwsza rzecz jaka tam robisz to przygotowanie tła ;)

Pozdrówki "leniu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, forum działa :), ale za licha nie mogłem doszukać się tego o gwiazdach... w asteroidzie tego nie było, przeszukałem wszystkie tutroralie zwią

 

 

 

 

 

zane z kosmosem, dowiedziałem się tylko o dwuch plugin`ach... których nie umiem nigdzie znależć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz .... radze sie przeyzwyczaic na 20 godz .. rendering samej pojedynczej klatki do pracy still ...

 

sa od tego render Farmy ;) ale to kosztuje ... albo kup sobie RenderDrive za 42,000,-- zł ;) mieszkanie sprzedasz i masz ;)

 

chcialem zauwazyc ze troche odbiegamy od tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie pomysłu oryginalnego to nie mam, ćwicze animacię na obiektach zciągniętych z internetru, chociarz ostatnio, zrobiłem takie coś co spodek latający przypomina, i połończyłem ze zdjęciem, nawet fajnie wygląda, tylko nad teksturami troche muszę popracować (nabrac wprawy) a jak narazie szukam serwera żeby moje pliki na necie umieścić (10 mega)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności