Skocz do zawartości

scena 3d mój pokój


cartman255

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest nawet, ale nie podoba mi sie szafa ( przewaznie wycina sie szafke z tych samych desek co boazeria :P), popraw ja. Nie podoba mi sie rowniez dywan. Za plaski :P. Reszta dobrze.

BTW. Nikogo nie uraziles swoja pisownia. Uwazaj, zebys sie nie zapomnial na maturze ( jesli jej jeszcze nie pisales ), bo bedzie wpadka ;).

 

EDIT:

Co do tej szafy - za duzy odstep pomiedzy drzwiczkami dolnymi i gornymi, a za to nie ma odstepow po bokach drzwiczek. Popraw to :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja proponuje abyś najpierw, skończył modelowanie a dopiero potem zaczął teksturować, a teraz do poprawki albo totalnej zmiany jest:

1.Ustawienie kamery – możliwe, że tylko ja tak widzę ten pokój, ale mam wrażenie, że jest on wyższy nisz szerszy [drzwi i widoczny sufit, sprawiają taki odbiór pracy].

2.Światło, światło – dobre światło dużo zmienia i bardzo często podnosi bardzo poziom pracy.

3.Zmniejsz uchwyt do szafki w czarnym biurku, bo teraz jest takiej wielkości jak gałka przy drzwiach.

4.Szafka ścienna i dywan, ale o tym już pisali.

p.s. + dla Ciebie, że w szybie odbija się coś sensownego a nie jest „czarna otchłań”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam...

mi nie pasuje szafa...na pierwszy rzut oka myslalem ze to po prostu sciana, bo sie wogule nie wyrorznia. rozumiem ze jest to szafa tak na stale wbudowana i pokoj...ale jakos to trza wyroznic...bo np drzwiczek wogole prawie nie widac...

pozatym wporzo, ale pracuj pracuj

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności