Skocz do zawartości

[www] portfolio


Marcel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szare i smutne czyli bardzo ładne

mnie sie podoba...szczegolnie główna strona. pozbyłbym sie tylko glowa (chyba, bo jest mozliwosc ze to moj monitor nawala ;)

 

a sam dział digital...imho nie widze powiazania z gora, srednio wysmakowane ;)

oczywiscie na www sie zupełnie nie znam wiec nie przywiazuj sie do mojej opinii

ps: napis "portfolio" powinien byc chyba na srodku prostokacika i razem z "marcin czupryński" troche mniejsza czcionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do wglądu dostępny jest jedynie dział 'digital painting'

 

... bo tylko ten dzial jest dostepny ;]... a mnie sie osobiscie nie podoba tak jakos malo grafy tylko menu i tyle ... ale jesli portfolio mialo byc proste to moze byc ;] przynajmniej szybko sie wszystko laduje ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się dzisiaj żadnych odpowiedzi, a tu proszę. :)

 

Dzięki za posty.

 

@peter_muler: rzeczywiście jest tam glow, monitor masz sprawny ;)

muszę się zgodzić, powiązanie nagłówka z treścią działów jest słabe, ale pracuję nad tym.

 

@Piotr Dobosz: Dział 'wizualizacje' jeszcze nie działa, dostępny jest 'digital painting' i w tej chwili uruchomiłem dział 'projekty'

 

@chojraq: rzeczywiście miało być prosto i mało grafy :)

 

Prezentacja projektów jest tymczasowo prowizoryczna ;)

 

Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem przyciski miniatur, dodałem ponumerowane ramki.

 

Dostępne działy: projekty | wzornictwo | digital painting | rysunki ( pusty )

 

Pozostaje jeszcze kewstia przerwy między nagłówkiem, a dolną częścią, macie sugestie apropos tej przerwy ? Za duża, za mała, zmniejszyć czy nie ?

 

Portfolio

 

No niekrempujcie się, odwagi, proszę o komentarze ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się:

Tło,pomysł na moduły,kropelki, no i pracki oczywiście a szczególnie dział rysunki

Poprawiłbym:

podniósłbym do góry grupe elementów z miniaturkami pracek do góry,przedłużyłbym tło nad menu,zmniejszyłbym odstęp między wierszami

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem stronę na klatki, przez co zlikwidowałem drażniący efekt przeładowania powtarzalnych elementów po każdorazowej zmianie działu.

 

Dodałem prosty preloader.

 

Zapraszam.

 

Portfolio

 

ps tło powinno być, ciemne i jednolite, niewiedzieć czemu Opera na obszarze wklejonego swf-a zmienia jego kolor ( sam swf jest pozbawiony tła ). Ktoś ma ten sam problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łosie na dobre opanowaly forum :)

 

Strona fajowa, przy tej surowej fajnej stylistyce to bym wywalil glow'y na nazwisku i napisie "portfolio". No i te krople na pasku cos malo czytelne i zaklócaja tylko odbior. Ale generalnie sie tak tylko czepiam :) A prace na stronie rewelka!

 

Aha, zeby nie bylo, ze nie zauwazylem - przycisk "projekty" po nacisnieciu przesuwa sie lekko w lewo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie to wyglada, troszke male napisy i miniaturki (mam to na 14" przy 800x600)

jedno co mi sie nie podoba to wyswietlanie pelnego rozmiaru, chodzi o to ze moglbys uzyc jakiegos JS i otwierac obrazki w oknach bez paska adresu i narzedzi, do tego mozna dorzucic drugi skrypt ktory zamknie okno po kliknieciu na obrazku.

ogolnie ladna strona i bardzo ladne pracki.

 

t0m3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe glownym plusem tej stronki jest to ze szybko sie laduje a to chyba najwazniejsze (zaraz po pracach) w portfolio(jak cos sie dluzej laduje zwyczajnie tego nie ogladam), miniaturki troszke za male sa i nie wszystkie maja odsylacze do swoich wiekszych wersji ale jest ok bo jest szybko i w miare przejzyscie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki.

 

Tomek, masz rację co do dużych formatów prac, tak jak napisałem wcześniej, to tylko prowizorka, nie chciałem zostawiać folio pustego, do tego się jeszcze zabiorę i to czego nie napisałem, każde okno, zależnie od pracy będzie miało swój rozmiar + dodam przyciski previous|next. Osobiście nigdy z nich nie kożystam, ale niektórym ułatwiają nawigację.

 

Rowr, ja również rezygnuję z przeglądania, jeżeli strona jest przeładowana. Hmmm jedyne miniaturami, które nie mają swoich odsyłaczy powinny znajdować się w dziale wzornictwo, ale przy przenoszeniu strony na klatki mogłem o czymś zapomnieć, bądź namieszać, dzięki, sprawdzę to.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności