Skocz do zawartości

Dom w Wilanowie


vindykator

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacja domu który będę za kila lat budować dla siebie, pewnie dojdą jeszcze jakieś zmiany ale niewielkie.

Zawartość garażu to oczywiście tylko marzenie ale jako że jestem pasjonatem motoryzacji to rzeczywiście będzie on mieścić cztery samochody.

 

Użyte programy:

Max-vray-ps

 

uc?id=0B0n_a_W0lC4ycjZtZTNWMVNRSEUuc?id=0B0n_a_W0lC4yRnVBekJxMzllcGc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem ciekaw jaka nazwę ma ten sls zasloniety przez lambo :)

 

A tak serio to fajna architektura, ale roslinnosc jakas plastikowa - czyzby forest pack ?

 

Całe zielsko jest od chłopaków z Evermotion(rozsiane carbon scatterem), zawsze mi się podobały ich modele.

Jeśli znasz lepsze modele drzew leśnych to chętnie się zapoznam.

 

Masz jeszcze kilka lat żeby zainstalować bramę w garażu, ale o podjeździe pomyśl już teraz bo będziesz musiał podkładać deski żeby czymkolwiek wyjechać.

Ale brama jest, jak się dobrze przyjrzysz to zobaczysz że po całej długości podłogi garażu widać 10cm lukę z której będą się wysuwać drzwi garażowe.

Cały mechanizm od bramy będzie zainstalowany w piwnicy :p

 

Podjazd dałem faktycznie za stromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemna wizka. Ale napiszę co psuje odbiór:

-) z tym podjazdem chodzi o to, że po takich kamieniach (wyglądają na takie co mają po 8-9 cm średnicy), żaden samochód sportowy nie podjedzie, ich skala (skala kamieni) powinna być 1 cm, maksymalnie

-) trawa na styku z kamieniami wygląda jak odcięta żyletką, nie ma żadnego zróżnicowania w wielkości czy długości i zagęszczeniu kępek trawy

-) skala całej sceny leci na łeb, na szyję przez drzewo po prawej stronie - jeśli parter ma około 300-320 cm wysokości, to te gałęzie z igłami na choince są około 2 razy za duże

-) sama trawa która wypełnia sporą część renderu jest bardzo monotonna i wygląda trochę jak zmierzwione futro, długie, pojedyncze źdźbła trawy dominują na tym trawniku, trawnik ma też bardzo równy kolor,

-) cała kolorystyka wizki jest zimna, dominuje zimny zielony i zimny niebieski, można by w postprodukcji ocieplić samo światło, dodać cieplejsze cienie

A na plus:

-) podoba mi się kadr

-) nieco przepalone niebo też zacnie wygląda

-) samo oświetlenie też jest ok, choć jak pisałem za zimne,

-) dobrze że chciało Ci się wnętrze salonu też poustawiać, bo widać że ktoś tam mieszka :)

Pozdrawiam

-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności