Skocz do zawartości

sceny 3d: moje prace


curka

Rekomendowane odpowiedzi

zeby nie zajmowac zbyt wielu watkow wrzucam hurtem jeszcze kilka moich prac, bo jestem ciekawa waszej opinii...prace powstaly w ciagu ostatniego roku, czyli w czasie mojej nauki 3dstudio. pewnie nic juz w nich nie zmienie, ale poniewaz ucze sie dalej to bede wdzieczna za uwagi :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!

pracki ladne najldaniejsza wdlug mnie to 3 praca (ludekduzy.copy) bardzo fajny pracka pierwsza ladna tylko blat stolu razi (tex) druga tez mi sie podoba:)

matrix taka sobie simens ladny ale tex nie pasuje:):):):)

ogolnie ladnie ale prostote w nich widac:):)(czytaj proste elementy)

jestem na TAK:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barton_fink, nie sadze. organika mnie nie pociaga. tzn. jak ktos robi to mi sie podoba i jestem pod wrazeniem, ale sama to nie wiem czy sie kiedys skusze.lubie prosta forme :) a teraz to czas sie brac za prace dyplomowa, jak zaczne to moze wrzuce do WIPa ;)

 

Pierzak, studiuje grafike komputerowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko ze na kartce jest czerwona kreska a naokolo tylko olowki, to jakos nie pasuje"

"Zmien grafit jednej kredki na czerwony i bedzie ok :)"

 

o nie, nie zmienie tego. to jest specjalnie. moze sie nie podobac, ale taki byl moj pomysl - maly element zaskoczenia. nie wszystko musi byc tak bardzo logiczne...przeciez ten ludek w ogole nie powinien rysowac olowkami, bo nie jest zywy, wiec dlaczego na kartce nie ma byc czerwonej kreski? ;)

 

asblaze - http://www.wsisiz.edu.pl tylko, ze jesli chcesz dojsc do grafiki to musisz przebrnac przez 2 lata informatyki i potem masz poltoraroczna specjalizacje, wiec nie jest to czysta grafika i nie jest jej oszalamiajaco duzo, ale jak chcesz to mozesz sie czegos nauczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie powiem ze duzo bardziej mi sie podobaja te prace niz "sniadanko" co pokazywalas wczesniej... moze te z pampewrkiem troszku mniej, ale pozostale ogolnie fajne...

+ mile jest wlasnie to, ze sa proste,

+ nie szukasz na sile nowych efektow co akurat poznalas i na sile ich nie wrzucasz...

- z oswietleniem i teksturami troszku jeszcze bedzie trzeba popracowac... ale skoro mowisz ze to poczatki byly...

 

ps en matrix ludek to troche taki zabawny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepsza z tego jest pierwsza praca, ciekawa kompozycja (uklad cieni daje fajne wrazenie ) i cieple kolorki. ludek matrixowy to tak nie bardzo. w drugim ludku piszesz ze specjalnie kreska nie ta, ale jednak straznie dziwnie to wyglada, raczej nie jak "zagwozdka"a po prostu blad. popracuj nad zmiekczeniem swiatla, i rob dalej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną kobietę na pokładzie:-D

 

Wydaje mi się, że powinnaś popracować trochę nad oświetleniem, ale tylko trochę - moim zdaniem stosujesz zbyt mocne kontrasty. Przy oświetleniu światłami typu omni cienie są zbyt ciemne i za ostre. Obrazek z bo concept pokazuje, że trochę źle ustawiasz GI - miesca nieoświetlone są za ciemne (a nie powinny, bo jest jeszcze coś takiego jak światło odbite, które generuje GI właśnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pracki robisz curka! co prawda jest w nich jeszcze sporo błędów ale grunt to praktyka :)

na pierwszym obrazku ustawiłbym inaczej kamerkę i trochę rozjaśnił szkło

na drugim: kolor i jaśniejsze cienie (no i bez noisa)

na trzecim: pudełko w tle powinno mieć jakąś nalepkę a kredki kolorki na drewienku

na czwartym: nie za bardzo lubię matrixa (2 i 3) więc się nie wypowiem

na piątym: dodaj jakieś odbicia na powierzchni komórki(HDRI itp) i popraw trochę modelik bo zanadto kanciasty jest

 

te wszystkie detale są czepianiem się na siłę i tylko pokazują jakie błędy zauważyłem. mam nadzieję że z nich skorzystasz przy innych prackach

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności