Jump to content

APC Dażbog

Tomur

Recommended Posts

• Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co to ma być - concept, ilustracja? Ma przedstawiać tylko ten pojazd czy też fajne tło? Sugeruję zebranie sporej ilości referencji przed przystąpieniem do dalszego działania.

Referencje mam, czasu mało ;). Raczej ilustracja :( ale pojazd rzecz najważniejsza

No to jak ilustracja to rozróżnienie materiałów. Teraz wszystko wygląda tak samo a masz metal, gumę, szkła kawałek. Jak wszystko wyrenderujesz poprawnie to będzie 2 poziomy wyżej. I dopracuj walor bo teraz strasznie płasko to wygląda. Pozdrawiam i powodzenia!

No to jak ilustracja to rozróżnienie materiałów. Teraz wszystko wygląda tak samo a masz metal, gumę, szkła kawałek. Jak wszystko wyrenderujesz poprawnie to będzie 2 poziomy wyżej. I dopracuj walor bo teraz strasznie płasko to wygląda. Pozdrawiam i powodzenia!

Dzięki Rymin, pracuję nad tym co pisałeś walor będę podkręcał stopniowo. Ciekawa sprawa z kamuflażem bo jak by był poprawnie zrobiony to ciężko by było detale oglądać na ilustaracji zwłaszcza w wersji Digital.

Myślę, że za bardzo "dziubdziasz" ten rysunek a za mało odwagi:D Spróbuj uprościć na początek tą bryłę i ją fajnie wyrenderować a nie zaczynaj od detali. Najpierw porządna bryła czyli walor i kolorek a na końcu dopiero się bierz za jakieś znaczki i zabrudzenia. Wrzucam ci mały overpaint - zobacz, że zacząłem od pędzla bez opacity - grube krechy żeby złapać walor a dopiero potem się delikatnie pobawiłem resztą. Dobrze jest też mieć jakieś tło bo ciężko metal renderować bez odbić:D Pozdro!

Celne Uwagi Rymin, wielkie dzięki za "Overpaint". Niestety czasu starczyło mi na tło, no i odwagę mam małą bo jestem teraz bez tabletu . Wielkie dzięki za "Overpaint".

Wrzucam update i pozdrawiam.

Tomur teraz odpocznij trochę od tematu i proponuję ci zrobić mały eksperyment. Zrób sobie z 3-4 studia takich wozów/czołgów itp. a potem spróbuj jeszcze raz usiąść do tematu. Zobaczysz jak bardzo zmieni się twoje podejście i jak dużo się nauczyłeś. Pozdrawiam