Skocz do zawartości

pojazd3D: BeTTeR - concept


Saczek_XTRM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Jakiś czas temu (żeby nie skłamać może z pół roku temu) zacząłem modelować pojazd. Od razu mówię że aktualizacje przebiegają u mnie bardzo powoli, z bardzo różnych względów.... No więc dawni użytkownicy pewnie będą pamiętać ten samochód, teraz postanowiłem wrócić na scenę MAX'a mając nadzieję że zmobilizuje mnie to do cięższej pracy..Póki co postępy w pracy widać bedzie na poniższych zdjęciach

Piszcie co sądzicie, gdzie są błedy, itp itd. Postanowiłem dodać chamfer na samym końcu, tak więc nie gorączkujcie się że wszystko jest jeszcze takie gładkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

noo mi się tam pomysł podoba ale póki co zamało tego..... aa fron ( zderzak przedni tzn jego brak ) troche dziwnie wygląda za to kształt swiateł ( narazie tylko wycięcie ale ... ) będzie całkiem niezly jak u drapieżnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie dziwi brak kratki od chłonicy (chyba że to auto jej nie potrzebuje :) )i dodałbyś jakiś fajny spojler z tyłu i jakiś wywietrznik na masce skoro nie ma kratki do chłodnicy pozatym ni dobatrzyłem sie nigdzie bocznych migaczów (przydają sie prze skręcaniu :P) ale ogólnie to sie fajnie zapowiada

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za komentarze

Propos przodu - to nie napisałem że jest nie skończony, podobnie zresztą jak i tył. Jeśli chodzi o kierunkowskazy boczne eeee to je pominę - z założenia przednie będą spełniać rolę bocznych :))

aaa no i sprawa tego wlotu chłodnicy w zderzaku... - jeszcze będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności