Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Szklany posążek - 2 delfiny


Chammer

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam przedstawić moją pierwszą prace. Dopiero dokończona jest tylko część z całości ale za jakieś 2 dni zobaczycie skończoną prace :) Przedstawiam pierszego delfina który już jest prawie skończony.Bardzo prosiłbym o jakąś łaskawość bo nie mam jeszcze doświadczenia w grafie 3d, a ta praca ma za zadanie sprawdzić czy nadaje sie na grafika :)

 

A więc tak:

Model oteksturowany:

delfin%20-%20tex.jpg

Model nieotexturowany:

delfin.jpg

Siatka:

delfin%20-%20siatka.jpg

 

Ps.Prosze mnie nie traktować ostro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

włącz AntiAliasing!

strasznie mocno low-poly ten twój delfinek, dodaj jakies podłoże (choćby białą podłogą i na nim cień) bo teraz to on wisi w mleku...

nie mam pojęcia co to jest (obrazek niżej) ale to chyba błąd w siatce

na razie nie można powiedzieć czy nadajesz się na grafika bo tak naprawdę każdy może nim być (zależy tylko jak dobrym). pracuj dalej a napewno do czegoś dojdziesz :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm:P to coś to jest druga płetwa... :P nie wiem czego tego za pierwszym zarem nie zauwarzyłem :) zaraz inną siatke.

 

a ta siateczka to oczywiście przed meshsmoothem jest dlatego taka low-poly. po wygładzeniu ma koło 13500 poly :D

 

Ps.Aha, mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić aliasing w brazilu? :P

 

EDIT: obrazek z siatekczką i delfinek otext. - podmienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti ma rację: ostatni renderek strasznie sztucznie wypadł. do kitu jest oświetlenie i cienie (za ostre) a co do materiału na delfinkach to jakiś blady ten niebieski wyszedł i trochę zbyt jednolity (moja babcia ma podobnego delfinka i uwierz mi że ze smugami jaśniejszej farby na grzbiecie wygląda lepiej).

popracuj zanim doasz do FW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jakieś przejcie między tym niebiesko-fioletowym a chromem i pgrób im troche kinole bo wyglondajom jakby kto je młotkiem potraktował a podłoże narazie zrób ze zwykłego plana bez teksturki bo tak to jak sie wpatrzeć to można by pomyśleć że som w powietrzu, i zmniejsz troche intensywność światła bo wali po oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności