Jump to content
 • Klaus od Netflixa - 10/10!


  adek
  • 1,841 views

   Share


  Wiem, że Wiedźmin jest w tej chwili na ustach wszystkich, ale o nim zapewne jeszcze sobie coś napiszemy. Chciałbym przypomnieć o innej produkcji Netflixa z polskim akcentem wartej polecenia (szczególnie w okresie świątecznym).

  Jeśli dopiero kupiliście abonament Netflixa lub zapomnieliście o takiej produkcji jak Klaus Netflix - warto rzucić na nią okiem!

  Przyznam szczerze, że mnie osobiście dopiero teraz udało się nadrobić zaległości bo chciałem to zrobić razem z rodziną i ... piszę ten post spontanicznie, bo tak dobrej animacji nie widziałem już dawno (a jako rodzic jestem dosyć na bieżąco😎). Oczywiście to opinia moja, ale i pozostałej części rodziny, która ze mną to oglądało przy czym córka naprawdę nie odeszła od telewizora tak ją wciągnęła historia (a nie zdarza się to często w warunkach domowych).

  Przepiękna animacja, stylizacja, postacie, cały czas jest na czym zawiesić oko.

  Zdaje sobie sprawę, że to zasługa większej ilości osób, ale gratulacje Szymon Biernacki oraz Marcin Jakubowski 👏 (Production Designers). Taki nasz polski akcent, ale mnie osobiście również kojarzący się z Max3D.pl bo przez lata (co prawda dawno temu), ale wiele Waszych prac można było oglądać na Max3d.pl). Być może uda nam się Was namówić na AMA? Pogodamy może o tym w Nowym Roku 😉

  Szczerze polecam obejrzenie tego filmu i trochę przedwcześniej życzę wszystkim Wesołych Świąt! 🎅

  PS. Postaramy się zorganizować AMA z Szymonem i Marcinem w Nowym Roku.
  PS2. Jeszcze jako bonus mały making of z produkcji z YT

   

  Edited by adek

  • Like 2
   Share


  User Feedback

  Recommended Comments

  Oglądałem jakiś czas temu, bardzo przyjemna animacja, szczerze powiedziawszy nawet nie spodziewałem się że będzie tak fajna. Dosyć oryginalna ze specyficznym klimatem.

  • Like 2
  Link to comment
  Share on other sites

  Też mi się podobał. Co prawda alternatywne historie św.Mikołaja to już osobne uniwersum jest. Ale narracyjnie to fajnie wciągało. Osobiście bardzo lubię takie plastyczne podejście do animacji - w pixaropodobnych 3D animacjach jakoś mam wrażenie sprawy kręcą się w kółko i robi się sztampa(oczywiście coraz bardziej 4K itd...). W zasadzie nie pamiętam poruszającej (wizualnie) animacji od czasu Ratatuja (może mało uważnie śledzę mimo bycia rodzicem). Totalnie zachwycił mnie ostatnio Spiderman Uniwersum. Narzędzia pracujące dla artystów a nie na odwrót (patrz nowy/stary Król Lew)

  Link to comment
  Share on other sites  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy